Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akiknek a párjának van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a párjának van gyermeke, hogy viselitek, hogy az ex mindig képben van?

Figyelt kérdés

Kezdek beleőrülni az egészbe. Nagyon szeretem a párom, de nem hittem, hogy ez ilyen nehéz lesz. Mindig kedves voltam a gyermekéhez, de most kifakadtam előtte és összevesztem a párommal.

Szólt, hogy jön a gyerek. Mondtam, hogy ha viszi vissza, akkor szívesen velük tartanék, és közölte, hogy nem lehet, mert ő beszélni akar az exével, plusz mosolygott gúnyosan, és kérdezte, hogy emlékszem-e mit mondott nemrég? (azt vágta hozzám, hogy meg fog csalni, mert volt egy vitánk...) Utána külön aludt, reggel hozta a gyereket. Az utalása miatt, hogy meg fog csalni a gyerek anyjával, én nem tudtam jó arcot vágni a gyerekhez sem, hiába tudom, hogy ő nem tehet semmiről. Mondtam a páromnak, hogy vigye a cuccát is, és maradjon ott az exénél. Nem mondta komolyan a megcsalást, de komolytalanul se vágjon ilyeneket hozzám, és emiatt már a gyerekre is neheztelek, hiába tudom, hogy semmiről sem tehet, de mindig az ex nő jut eszembe róla...



2021. ápr. 9. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Valszeg már unja hogy paprikas vagy es nem fogod fel hogy nen veletlen ex vki. Ahogy te sem veletlen leszel az..
2021. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egy bunkó a párod. Ilyeneket nem vágunk senkihez, főleg még emlékeztetett is rá még 1x. Milyen amúgy a kapcsolata az exével? Fennáll a veszély, hogy tényleg megteszi? Ki dobott ki kit?
2021. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az exe hagyta el. Nem hiszem, hogy megteszi, szerintem az exe nem akar békülni. Mielőtt mi összejöttünk, még próbálkozott a volt nőnél, de nem sikerült, feladta, és akkor lépett tovább, és kerültem én a képbe. Bár, nem vagyok már biztos abban, hogy lélekben is tovább lépett a párom...
2021. ápr. 9. 15:48
 4/19 anonim ***** válasza:

Most nyilvan nem voltunk ott, jogy biztisra meg tudjuk mondani, hogy viccnek szánta vagy bunkó volt-e.

Szólval ezt így nehéz megmondani. Csak ez a két eset volt, amikor ezzel "viccelődött"?

2021. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem gyanús, hogy még nincs túl rajta. Nyilván nem tudom, de annak mindig nehezebb, akit elhagynak, főleg, hogy még próbálkozott is utána.
2021. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha mérges rám, akkor ilyeneket szól be, hogy kiborítson, mert tudja, hogy ezzel fájdalmat tud okozni. Viszont sosem engedi, hogy vele menjek, ha hozza vagy viszi a gyereket, és nagyon ügyel rá, hogy véletlenül se fussak össze az exével...Ha ezt megakarom vele beszélni, akkor elkezd kiabálni, vagy szidni, hogy mért nem értem meg ezt...
2021. ápr. 9. 15:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Így azért mindjárt más. Főleg hogy kiabál, meg szid, verbálisan bántalmaz. Miért jó neked ebben a kapcsolatban? Csak azt ne mondd, hogy szereted...Mert mégis mit?
2021. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Irtam is, hogy már az őrület határán vagyok, és nem bírom idegileg. Ki kéne szállni, de lassan már ahhoz sincs erőm...

Vannak jó pillanatok, és még mindig szeretem, de ezektől meg totál kivagyok, és az önértékelésem is sérül...

2021. ápr. 9. 16:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nehéz kiszállni, de csak egyszer kell nagyon erősnek lenned, és csomagolnod, vagy őt kitenni ha nálad lakik. Szerintem megalázó az egész szituáció. Család nem tud neked segíteni?
2021. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az ex-szel van a probléma.
2021. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!