Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm röhejesen ragaszkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm röhejesen ragaszkodik a macskájához, mit csináljak ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Barátnőm annyira ragaszkodik a macskájához, hogy az én szememmel nézve már beteges. Én nem vagyok macskabarat, sőt ki nem allhatom a macskakat, de azt el tudtam fogadni hogy o szereti oket.. Egy bizonyos szintig.. Szóval van egy benti macskaja, aki most beteg lett, es neki kell otthon apolgatni, így már a 3. hétvégét mondta le a macska miatt. Ha át is szalad, feszült, hogy mi van a macskával... Normális ez a nőknél? Mit csináljak vele? (Baratnom 23 éves)

2021. ápr. 9. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Nemcsak nőknél normális, hanem bárkinél. A párom (férfi) is így tenne.

Te viszont egy utolsó tuskó vagy, de szerintem csak egy hergelő trollkérdés ez.

2021. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha 3 hét alatt nem gyógyult meg a macska akkor biztos valami komoly baja lehet.

És igen, ez normális dolog azoknál, akik képesek szeretni az állataikat (nem csak a nőknél)

Esetleg menj át hozzá te, hogy ne neki kelljen rohangálnia ebben a helyzetben.

2021. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Szakits
2021. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

4


Lehet olyat keresni, aki nincs, problem solved.

De az olyanokra, akiknek van és nem úgy gondolkodnak, ahogy te, be lehet fogni a pofádat. Én sem ugatok be senkire azért, mert nincs háziállata és nem is akar.

2021. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogom. :) Főleg, hogy én legalább nem azért vergődöm, hogy mások is az én életstílusomat kövessék. És nem minősítek senkit azért, mert nincs állata.
2021. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Pont minősítesz most is. :D
2021. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért, mert nem tartasz állatot.
2021. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Olyan jogon, hogy ahhoz van kedvem.
2021. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem trollkerdes, valós sztori, ami miatt most ki vagyok.. Szeretem baratnomet, csak ez az egy dolog van amit egyszerűen nem tudok lenyelni, idegesit, es mostanaban sokszor erzem úgy hogy még a macska is fontosabb. Akkor meg mi lesz kesobb? Én megertem hogy apolgatja, másra nem tudja rabizni, de nem is akarok belefolyni ebbe az egészbe,hogy én segítsek neki apolgatni...
2021. ápr. 9. 22:11
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg tedd túl magad ilyen hülyeségeken. Felelősséget vállalt a macskájáért és kötődik hozzá, gondját viseli. Ez tényleg akkora red flag, hallod...
2021. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!