Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni? És miért nem fogad el?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne. Az első hogy a párom hijelentwtte hogy ő soha senkit nem fog elvenni. Nekem meg ez nagy álmom hog valaki egyszer megkérje a kezem.

A másik meg hogy mindig megakarja mondani hogy mit csináljak, szerinte sokat költök felealegesen pl tetkókra de nem érti hogy én így szeretnék kinézni. Mindig azzal jön hogy minek veszek ezt meg azt. Meg lenéz bénának és gyerekesnek tart, szerinte főzni sem tudok. Ha csinálok valami kaját akkor is bele szól hogy pl rossz nézni ahogy fogom a kést. Nem fogadja el hogy ilyen vagyok és még rá is tesz egy lapáttal hogy mindig azzal jön hogy nem értek semmihez meg az exéhez hasonlítgat hogy egy fokkal sem vagyok jobb. Most is elszeretnénk menni kirándulni egy barátnőmmel és megkérdezi hogy minek erre elbaszni a pénz meg hogy hétvégente csavargok ő meg otthon csinál mindig valamit.

Tudom milyen vagyok szeretek költeni, utazni, és nem veszem annyira komolyan az életet de őt ez zavarja nem tudja bennem elfogadni.



2021. ápr. 9. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy miért akarsz olyan valakivel lenni, aki nem fogad el, és nem egyeznek a terveitek?
2021. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert szeretem 😔
2021. ápr. 9. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Te komolyan vele akarsz összeházasodni?


Egy ilyen még hétvégi pasiként is elviselhetetlen, nem még férjként, amikor folyamatosan ott van a nyakadon.

2021. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
“Mert szeretem” - ez az idióta, magatehetetlen nők indoka arra, hogy miért nem lépnek ki a szar kapcsolatukból. Nőj föl, szedj magadra némi önbecsülést és szakíts, mert ez minden csak nem szerelem. (Tapasztalatból beszélek, mivel én is voltam ilyen idióta magatehetelen barom és éveket pazaroltam az életemből egy a tiédhez hasonló fszkalapra. Menekülj. Találsz jobbat.)
2021. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Várja az igazit. Azt fél éven belül elveszi.


Addig jó vagy neki, ingyenpnci.

2021. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Elvenni, ez neked hogy jön? Nem illetek össze. A szerelem nem old meg mindent, ideje lenne megfogalmaznod, hogy mi az ami boldoggá tenne! Ha most nem vagy az, akkor nem egy kierőszakolt házasság fog azzá tenni. Egyébként a problémáitok alapján egyébként sem kellene házasság szóba kerüljön, úgy 20 körül lehettek, éppen időszerű váltani.
2021. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem csak egy kérdésem van: miért akarsz egy ilyen bunkó köcsög férjet a nyakadba?

Ez egyébként valami rejtett mazochizmus lehet nálad, hogy minden vágyad a lánykérés, és ezt olyannal akarod kierőszakolni, aki eleve kijelentette, hogy nem nősül. Azt is elmondja, hogy rosszabb vagy, mint az exe, és ugyebár az se tartott örökké. Te is cserés leszel, amint jön jobb, addig kell a fix ürítőlyuk.

Fel nem foghatom, miért akarsz hozzámenni. Kell a fehér ruhás fotó az instára? Annyira fontos pár lájk, hogy megéri eltoszni az egész életed? Vagy az a cél, hogy minél előbb elvált nő legyél? Netán elvált anya?

2021. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért vegyen el?
2021. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen egyetértetek a 4-essel. Én is ebben a cipőben voltam, csak én akkor eszméltem fel, hogy mekkora barom vagyok, amikor 0 baráttal, sárba tiport önbecsüléssel már napi szinten fenyegetett, hogy lehet innen menni, más milyen jó asszony, meg ezer más hülyeség. Lépj le, mielőtt beléd lő egy gyereket.
2021. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Le sem szar, te meg szereted? Meg is érdemled a sorsodat!
2021. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!