Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni? És miért nem fogad el?

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne. Az első hogy a párom hijelentwtte hogy ő soha senkit nem fog elvenni. Nekem meg ez nagy álmom hog valaki egyszer megkérje a kezem.

A másik meg hogy mindig megakarja mondani hogy mit csináljak, szerinte sokat költök felealegesen pl tetkókra de nem érti hogy én így szeretnék kinézni. Mindig azzal jön hogy minek veszek ezt meg azt. Meg lenéz bénának és gyerekesnek tart, szerinte főzni sem tudok. Ha csinálok valami kaját akkor is bele szól hogy pl rossz nézni ahogy fogom a kést. Nem fogadja el hogy ilyen vagyok és még rá is tesz egy lapáttal hogy mindig azzal jön hogy nem értek semmihez meg az exéhez hasonlítgat hogy egy fokkal sem vagyok jobb. Most is elszeretnénk menni kirándulni egy barátnőmmel és megkérdezi hogy minek erre elbaszni a pénz meg hogy hétvégente csavargok ő meg otthon csinál mindig valamit.

Tudom milyen vagyok szeretek költeni, utazni, és nem veszem annyira komolyan az életet de őt ez zavarja nem tudja bennem elfogadni.



2021. ápr. 9. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
97%

#4 és #9.

Igen, én is csatlakozom. Sajnos kétszer is kifogtam rosszat, és ragaszkodtam is a rosszhoz, de mégis volt eszem. Egyikhez sem mentem hozzá, egyikkel sem vállaltam gyereket. Egy rossz kapcsolatban a szervezetem szinte tiltakozott a házasság és a védekezés nélküli szex ellen. A hányinger kapott el, ha ezekre gondoltam.


Kérdező, a te tested nem ad ilyen negatív jelzéseket, amikor a pasiddal vagy?

2021. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!