Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joga van a páromnak magából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joga van a páromnak magából kikelve oldítozni velem és elvenni a kormányt, ha elütöttem egy állatot, mert túl kicsit fékeztem?

Figyelt kérdés

Szerinte direkt volt, mert tudja hogy én állatok miatt nem fogok satizni, sem a kormányt elfordítani, mert balesetveszélyes.

Elkezdett magából kikelve ordítozni, mikor közöltem, hogy az nem egy gyerek volt, meg örüljön, hogy nem egy fán kötöttünk ki. Idiótának nevezte az apámat, merthogy ő tanította ezt nekem (ezt régebben mondtam neki), elvette a kormányt.

Hazavitt és sírva otthagyott a lépcsőháznál.

Most ezen komolyan így fel kell háborodni?



2020. aug. 2. 12:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
Sajnálom. Szerintem nincs joga ahhoz, hogy így beszéljen veled. Ebben a helyzetben pont inkább támogatásra lett volna szükséged, gondolom. Biztosan ő is megijedt és amiatt kelt ki magából, próbáljátok megbeszélni ezt.
2020. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem, hogy édesapád ha ilyen "jótanácsot" adott neked, az miért ül egyáltalán volán mögé.Nem hogy még tanácsolgasson. Az az alap, hogy felkészülve legyél mindenre,ki tudj védeni tenger dolgot, de ne mint egy őstulok aki keresztül gyalogol egy élőlényen. az ilyennek minek jogsi, ha nem tud normálisan vezetni?
2020. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
10%
Akkor vezessen ő MINDIG mostantól, legalább nem kell neked. Használd ki ezt a magas labdát.
2020. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
17%
Bocsánat, nekem bevett szokásom, hogy akié az autó az vezet. Mindannyiunknak más a vezetési stílusa. Ha én csinálok balesetet, az legyen az én saram, az én felelősségem, az én kocsimmal. Apukád valószínűleg nincs tisztában azzal, hogy egy karosszéria munka nem 200Ft, és a fényezés sem. Megsúgom Neked normális karosszériást nem is találsz, aki ne b.szna át. Legalább 4-5 különböző karosszériással volt dolgom és egyiktől sem kaptam normális munkát. Most fogok a 6.-hoz menni bízva abban, hogy normális lesz. És nem nem 1 év alatt voltam ennyi különböző embernél, 5 év alatt és autót sem törtem. Egy elem fényezése pedig 30000Ft kedves kérdező! Nekem ismeretségi alapon csinálják 10000ért az elemeket.
2020. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jogosan háborodott fel. Ha egy gyerek lett volna akkor se fékeztél volna nagyobbat? Vagy csak az állatok nem számítanak neked?
2020. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Nem az autó, hanem az állat volt a problémája, hogy én mindenen szépen átmegyek szívfájdalom nélkül, ami nem biciklis meg gyalogos kb.
2020. aug. 2. 12:52
 7/55 A kérdező kommentje:
Állatok miatt nem fogok embereket ölni, ez a baja.
2020. aug. 2. 12:53
 8/55 anonim ***** válasza:
99%

Milyen embert ölsz meg fékezéssel?

Az még oké, hogy a kormányt nem rántod félre, bár ha rendesen fékezel, még abban is lehetne mozgástered.

2020. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
4%
Megértem, hogy fájt neki, de nem direkt csináltad. Ez a szintű dühroham, amit írsz, már túlzás szerintem. Ezt úgy mondom, hogy én is állatbarát vagyok, de ennyire nem kelnék ki magamból egy baleset miatt...
2020. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
5%
Figyelj, lepj mar tul ezen az idiotan. Mindegy hogy fiu vagy lany a parod de szabadulj meg tole. Nem epkezlab ember aki egy allat miatt ennyire kiakad.
2020. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!