Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vki könnyedén lezárna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki könnyedén lezárna egy kapcsolatot, amolyan idiota tibeti bölcs elveivel, akkor nem is szeret?

Figyelt kérdés

Annyira zavaro, vagy inkább fáj amikor olyanokat mond a párom hogy nem ugy kell fogni ha barminek vége hogy az rossz hanem az egy tanulsag es kell a fejlodeshez. (Ezt az exe mellett tanulta meg hogyan eljen tul egy szakitas es hozza tovabb a mi kapcsolatunkba ezt az idiota elveit, azaz sebaj lenne neki ha szakitunk mert szerinte az fejlodest szolgal meg stb)

Valamint olyanokat is mond mikor hárit mikor en arrol beszelek hogy legszivesebben mindig vele lennék, hogy ilyen nincs mert barmikor beuthet vmi akár pl autobaleset, nem tudhatunk előre soha semmit igy kell elni.



Oke hogy valahol igaza van. De ezeket a párjának(mondja), es teljesen ugy jon le az ilyenjeivel hogy -sebaj ha vege lenne mert tanulunk belole- mintha nem is szeretne de kicsit sem..


Szakitás gyanus?



#miert van velem
2021. ápr. 9. 23:24
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

38 igen ez van. Mintha csak en akarnék hozzá kapcsolodni, ő meg nem. Es mintha egyedul lennék ebben az egészben.



Még nem válaszolt arra most hogy irtam neki, hogy ahelyett hogy megtudnánk élni ami van, folyamat a szakitas opciokkal van igy árnyékolva, es ez nekem negativ.



Ezt nem irtam:

Azaz az exe (mert miatta alakultak ki ezek az elvek)rám (azaz egy uj kapcsolatára legyen az barmelyik másik)negativan hat.

2021. ápr. 10. 09:55
 42/45 A kérdező kommentje:

Hu megkezdodott a nagybeszèlgetés mêgis:(


Most az exet védi. Azaz azt hogy nyilvan a multbeli dolgok kihatnak a jovore.


Röviden közöltem hogy egy ember normal esetben meg tud élni egy kapcsolatot anelkul hogy folyamat annak végét tartsa szem előtt.



(De ő betonbiztosan ragaszkodik ahhoz hogy szakitas igy szakitas ugy barmikor barkivel az csak tanitas. Azaz megeshet sőt még a javunkat is szolgalja. Most ennek örülnöm kene tenyleg?hogy de jo hogy vele járok!!?)

2021. ápr. 10. 10:01
 43/45 A kérdező kommentje:

40 igen en is ezt mezdem gondolni. Hogy en tulajdonkeppen csak fejleszteni vagyok őt a kapcsolatban

" Most az exe után csak az egyik oldalt járta be, hogy miért rossz kötődni. Most meg kell értenie, hogy mégis miért fontos. "



Es nem a kapcsolat szereploje vagyok lassan, a parja bnoje, hanem vmi lelki segitoje csak!!

2021. ápr. 10. 10:03
 44/45 A kérdező kommentje:

Ajaj hiv :(

A lényege amit mondott en kombinálok rosszul mindent neki nem a szakitáson van a fokusza, pont hogy nekem van azon.


Es veszekedes meg vita ezen

2021. ápr. 10. 10:42
 45/45 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2023. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!