Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly betegséget mikor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly betegséget mikor kell közölni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Adott 2 ember, akik tetszenek egymásnak, az egyikük hiv-fertőzött. Mikor mondja ezt el a másiknak? Túl korán rémisztőnek sőt zaklatásnak tűnhet, túl későn meg becsapásnak. Mikor és hogy?
2010. aug. 21. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nyilván azonnal, kb a 2.mondatban. mire számít az, aki csak 1 hónap után mondja el? a legtöbb ember nem úgy fog reagálni, hogy jajj, nem baj. fogadni mernék, hogy pánikolna és otthagyná az illetőt. de ne legyen igazam...
2010. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
minél hamarabb...de ne légy túl bizakodó..sajnálom
2010. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amint felkerül az első szex gondolata.
2010. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem. Az a kérdés, hogy a legfájdalommentesebb. Nyilván nem kényszerítem szexre az illetőt, sőt, nem is arra hajtok. Egyébként a hiv kis fertőzőképességű vírus, a gumi teljesen kivédi a terjedését, a gyógyszerrel kezelt fertőzött meg szinte fertőzésképtelen. Természetesen semminek sem 0 az esélye, és távol álljon tőlem bárki veszélyeztetése vagy vakmerőségre bíztatása, csak azért mondom ezt el, mert az emberek nem szokták tudni.
2010. aug. 21. 12:01
 5/18 anonim ***** válasza:
és h kaptad el?
2010. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a komoly válaszokat. A módja érdekelne még az idején kívül! Tehát: simán minden bevezető nélkül szembesíteni 1 mondatban? Magyarázva, körülírva? Esetleg a leletet odaadva? Milyen körülmények között, milyen helyzetben?
2010. aug. 21. 12:03
 7/18 anonim ***** válasza:

és szerinted hogyan számíthat majd gyerekre tőled a jövőben? hogy tervezgessen majd akkor?

és ha kiszakad a gumi? vagy életetek végéig gumival akartok védekezni? váó, ezt nem gondoltad át, szerintem járás után pár héttel már eléggé illik, és becsapod,ha csak a sex gondolata előtt mondod el neki. Mindenképpen nyílt kártyákkal kell játszani,semmit sem titkolhattok egymás előtt,főleg nem egy ilyen súlyos kérdést.

(bocsi,ha megbántottalak,nem ez volt a szándékom)

2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

én pl tudom, hogy miként fertőz a vírus(sokan viszont nem!!!), de azért az emberek 99%-a kettő hátralép, ha megtudja, hogy valaki HIV+. sajnálom, de ez van, bármennyire is gonoszul hangzik, ezzel szembe kell nézned. meg kell adni neki a lehetőséget, hogy válasszon, a betegségeddel együtt is elfogad. tegyük fel, hogy szexre kerül a sor, néha csak úgy megtörénik, óvszerrel és nem is kapja el, de te utána megmondod neki, hogy mi a helyzet. hogy reagálna?

a legfájdalommentesebb az elején, hidd el. akkor el tudja dönteni, hogy mit akar és ha úgy van ki tud lépni még azelőtt, hogy kettőtök között komoly lenne a kapcsolat. úgy fáj a legkevésbé mindkettőtöknek szerintem.

2010. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Akkor a felmerült kérdésekre a válaszok:


1. Hogyan kaptam el?

Nem igazán ide tartozik, de becsapott egy férfi (lány vagyok).


2. Elvileg gyereket lehet vállalni megfelelő antiretrovirális terápia mellett, csak szoptatni nem szabad.


3. Egyetértek a nyílt kártyákkal, csak amellett, hogy én is félek, a lehető legkevesebb fájdalmat is akarom okozni, meg aztán komoly fegyver ám valakinek a kezében, ha ezt tudja rólam és megharagszik rám. Nem bántottál meg.

2010. aug. 21. 12:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta,h amikor először merül fel a sex a beszélgetésben; ezzel értek egyet... Szerintem ne körülírd,mond el őszintén és kérj megértést... Még valami: hívd fel a figyelmét rá,h azért mondod el neki,mert megbízol benne!!


Erős lány lehetsz,tisztellek is ezért,de komolyan!!

2010. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!