Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megkapnád hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkapnád hogy már nem kívánja annyira a tested mit tennél?

Figyelt kérdés
Zokon vennéd és rosszul esne, vagy tennél ellene és spirtolnál, fogyóznál? 34f
2021. ápr. 11. 17:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul esne. Mi bajod a testével?
2021. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed csak idő kérdése. Nem, nem csinálnék semmit, mert a szexuális vonzalom a nők szerint nem a férfi külsejétől függ.
2021. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most eléggé le vagyok amortizálva. Volt egy nagyon depresszív időszakom. Nemcsak híztam, de úgy általában igénytelenebb lettem.

Én nem sértődtem meg, amikor szólt, mert normálisan próbált erről beszélni. Pedig eléggé sértődékeny vagyok. Kívánni kíván, de én érzem magam borzalmas állapotban. És ha hagyom ez egyre rosszabb lesz.

Mozogni mozgok, van hogy napi 15 km gyors tempójú séta, mert két kutyát is kell sétáltatni. Az étkezésen kell változtatni, az éjszakázáson és hogy kevesebb alkoholt fogyasszak.

Tehát összegezve, lehet ezt úgy közölni, hogy a másik fél ne sértődjön meg ezen.

2021. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor valószínűleg nem a testeddel van a baj... az én férjem teste se olyan kigyúrt mint régen, azért kisebb sörhasat is növesztett, de még ígyis kívánom, szeretek hozzábújni, szexelni stb. A külső mellékes már, a személy a lényeg. Nyilván nálunk nem 1, 2 éves kapcsolatról van szó.
2021. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ez attol fugg. ha mondjuk az elmult fel evben hiztam mondjuk 30 kilot es szetfolyok, akkor valahol jogosnak ereznem es nyilvan probalnek tenni ellene.

de ha mondjuk csak arrol van szo, hogy felszaladt 3-4 kilo es azon problemazik ennyire, akkor elkuldenem a jo budos ..csaba.

2021. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, elnézést, nő vagyok. Valószínű férfiak válaszát vártad. 13 éve vagyunk együtt.
2021. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi a baja a testeddel? Csak látod te is reálisan, híztál vagy csak löttyedt vagy és gyúrni kéne? Pocak?
2021. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődnék valószínűleg és nagyon sajnálnám magam, mert ebben a formában ez olyan megalázó, és nekem azt jelenti, hogy kiszeretett belőlem. Persze gondolom, elkezdenék fogyózni szégyenemben, hogy bizonyítsak, ha szeretem és versengős típus vagyok, de megreccsenne a kapcsolat. Tök más, ha azt mondja, hogy észrevette ám, hogy egy mostanában kicsit elhagytam magam és aggódik, vagy ajánlgatja, hogy kajáljak másképp meg menjünk mittudomén futni, mert fontos neki az egészségem. Abból is leszűrném, hogy jobban tetszettem régen. De ez a "nem vagy elég kívánatos" (tehetném hozzá szexuális tárgy?) elég lelombozó önző hozzáállás, akkor is, ha csak szerencsétlen a megfogalmazás és az őszinteség vezérli. Nem kell ennyire őszintének lenni, ha az nem empatikus.
2021. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha együtt vagytok, együtt változtok és mivel folyamatosan látod így a szemedbe szépnek kell maradnia, ha 5-10 évig nem látnátok egymást még el is hinném hogy ez a probléma.
2021. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
#8 a kérdező férfi, az ő testéről van szó.
2021. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!