Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megkapnád hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkapnád hogy már nem kívánja annyira a tested mit tennél?

Figyelt kérdés
Zokon vennéd és rosszul esne, vagy tennél ellene és spirtolnál, fogyóznál? 34f
2021. ápr. 11. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Jogosan teszi ezt szóvá mind a férfi mind a nő.


Ha elhízott, vagy szimplán elhanyagolta a kinézetét akkor jogos, hogy nem kívánja már ugyanúgy mint az elején.


És igen menjen el sportoljon.


Persze ezt biztos elítélik itt.


De az ember kegyetlenül lusta tud lenni és jön az ócska kifogásaival, jajj ha szeretsz így is kellek neked. Lehet..de a szex nagyon le fog csökkenni vagy egyáltalán nem lesz. És ez ki fog hatni az egész kapcsolatra.

2021. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Több éves kapcsolatban vagyunk.


Beszélgettünk már erről és kezdetben mikor kezdett látszani, finoman szóltam neki. Miután láttam hogy totál nem érdekli és nem motiválta bármit mondtam,ajánlottam egy idő után nem foglalkoztam hogy neki hogy fog esni.

Ezért azt mondtam mikor rákérdezett hogy miért nem akarok szexelni azt mondtam a vékonyabb alakja jobban tetszett hiszen így jöttünk össze.

2021. ápr. 11. 18:14
 13/18 anonim ***** válasza:
De mennyit hízott? Mert pár kiló ide vagy oda nem kéne, hogy ennyire befolyásoljon. Ha terhes lesz, szül, akkor utána egyáltalán nem biztos, hogy visszajön a lányalakja. Én egyből tudtam, hogy ott egy pasi akarja ezt a barátnőjének mondani, nem pedig az ő testéről van szó... azt megmondani, hogy nem kívánod nagyon szarul tud esni.
2021. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igaz hogy nem eshet jól, de gondoltam hátha motiválja..


A szülést megértem mert az természetes arról nem tehet.

De arról igen hogy nem mozog semmit meg nem figyel az étkezésre és ülő munkát végez. Mindene fáj már kb. Amikor vékony volt nem volt ilyen baja..

2021. ápr. 11. 18:31
 15/18 anonim ***** válasza:
50-ről 100-ra hízott hogy mindene fájjon? Mesélj még.
2021. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért senki nem marad ugyanolyan. A férjemmel mi 20 év alatt össze-vissza jojóztunk, ő is, én is - betegségek, munkahelyi stressz, terhességek... voltam 45 és 65 is, ahogy ő is volt 80 és 100 (kb. mindkettőnknél középen van a normális). Emiatt vajon tényleg kiszerettél belőle vagy az zavar, hogy nem vesz téged figyelembe?

Akárhogy is, próbálj egy kicsit csapatban gondolkodni és ne csinálj sose a szexből üzletet vagy fegyvert, hisz az arra való, hogy örömet szerezz annak, akit szeretsz. Ha nem tudtok kommunikálni, akkor sokkal nagyobb a baj, és simán lehet annak egy tünete az érdektelensége. Lehet, hogy tovább fog ez gyűrűzni odáig, hogy szétmentek, de szinte biztos vagyok benne, hogy az ő szemszögéből te lennél a hibás valami teljesen más miatt, ami meg téged nem érdekel.

2021. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#13 én is tudtam de ennyi járt neki 😉😏
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen ez mind szép és jó. De ez csupa csupa lusta embernek a szavai.


Ha egyedül nem megy, menj vele, lehet menni a hegyekbe kirándulni, az erdőbe, több órányi séta is segít hiszed vagy sem.


elmenni biciklizni, semmibe nem kerül és még is sokat jelent.


De a legtöbb ember már ne is haragudjanak, de még napi napi sz**aros 20 felülést is képtelen megcsinálni mert annyira nagyon lusta.


Aztán csodálják ha túlzottan elváltozik a másik ...persze szereti a férfi a nőt biztosan, de szeretettől nem fog felállni. fordított esetben a nő meg nem élvezi az egészet ha nem kívánja.

2021. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!