Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum szerint 2 hónap alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum szerint 2 hónap alatt nem lehet beleszeretni valakibe. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két hónapja járunk és mondta, hogy szeret.

Én mondtam anyunak, hogy olyan jól esett ezt hallani egy lány szájából, erre ő meg azt mondta, hogy 2 hónap alatt nem lehet megszeretni senkit és különben is egy 17 éves csaj honnan tudná, hogy mi a szerelem. Olyan rosszul esett. Végre ért valami öröm az életben és örömmel újságoltam el, erre ilyet mond. Olyan rosszul esett.

20/F


2010. aug. 21. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
anyuci kedvence mi?? :D
2010. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, nekem két együtt töltött nap elég volt...


Hagyd figyelmen kívül, amit anyukád mond. Illetve azokat a "kedves válaszolókat" is, akik szerint ciki az édesanyáddal bizalmasnak lenni. Őket biztos úgy nevelték, hogy a férfi soha nem sír, a férfi erős, a férfi mindentudó, nem érez, nem szeret. Szánalmas, jó hogy te nem vagy ilyen. Az meg természetes, hogy 20 évesen otthon lakik, tudod, drága válaszoló, nem mindenki áll meg 8 általánosnál aztán költözik be egy patkánylyukba és tengődik vécépucolásból. Öhm. Aki tanul, annak szüksége van szülői segítségre.


Egyébként sajnálom anyukádat... Az, hogy ő ezt őszintén így gondolja azt jelenti, hogy soha nem volt része lángoló szerelemben. Amiről ő beszél, az minden bizonnyal nem más, csak ragaszkodás és szeretet. Tipikus szerelem nélküli langyosleves-kapcsolat. Szomorú dolog ez. Az én anyukám is ilyen kapcsolatra építette a házasságát (amiből mi is vagyunk öcsémmel), de ő volt már nagyon szerelmes, legalább tudja milyen az. Sajnálom, hogy most nem boldog és már nem is nagyon lesz, mert elválni sem hajlandó... :(


21/L

2010. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem néhány óra elég volt amíg megismertem a természetét a viselkedését valahogy elvarázsolt a kiscsaj, de bebuktam...és nem csak én hanem mások is (nem csak velem fordult elő ez vele kapcsolatban)
2010. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Anyád lehet készül a vörös tengerre,kérdedzd meg tőle!?
2010. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a mostani páromba az első igazi randinkon szerettem bele.17 évesen is elég volt pár nap és évekig szerelmes voltam,de sajna a fiú elrontotta,de így is 6 évig voltunk együtt és 17 voltam amikor összejöttünk.25/l
2010. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én első látásra belezúgtam a barátnőmbe, pár találkozás után már fülig szerelmes lettem. nincs sehova leírva hogy na most akkor 24-48 órán belül nem leszel szerelmes mert nemlehet.. Ne hagyd mellesleg hogy lelombozzanak. Engem is megszopattak ezzel rendesen, amíg együtt vagytok és szeretetik egymást akkor legyél boldog!

18/F

2010. aug. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Anyukád sem lehet mai csirke. Amúgy meg tényleg elég hozzá egy pillantás, bár az már tényleg rövid idő. Inkább úgy mondanám, hogy egy beszélgetés néha elég ehhez.

Lehet, hogy anyukád kicsit begyöpösödött. Nem rossz értelemben. Ő már úgy tapasztalt, de nem a te dolgaidban. 20 évesen nyilván EL TUDOD DÖNTENI, HOGY MIT ÉRZEL. És, hogy a lány mit érez.

2010. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!