Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy azért nem hisz a kapcsolata jövőjében mert a másik túl jó hozzá kinézetben?

Figyelt kérdés

Egy nálad sokkal jobban kinéző társ, sokkal több kezdeményezőt bátorít fel, emiatt hatványozottan nagyobb az esélye, hogy talál valaki nálad jobbat.

Én például így jártam, mostani barátnőm sajnos túl jól néz ki hozzám képest, így én már le is mondtam ennek a kapcsoaltnak a jövőjéről.

Más is van, aki így érez?



2021. ápr. 12. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ha annyi jelőltből téged választott, akkor te tudsz valamit.
2021. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
A kinézet relatív, valakiért elolvadok ha meglátom, más meg mutatja azt a szőkét aki iránt érdektelen vagyok.
2021. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

Komolyan emiatt eldobtál egy kapcsolatodat?

2021. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3! Még nem mondtam, csak a hitemet vesztettem el benne, hogy lesz értelme ezt folytani. Neki végtelen számú lehetőségé lesz engem lecserélni, mi a garancia, hogy nem teszi meg? Semmi.
2021. ápr. 13. 20:53
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Én eleve össze sem jövök ilyennel, ennyire egyszerű.
2021. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Mond el a lánynak,hogy mit érzel. Mond el neki,hogy félsz,hogy elveszíted mert úgy érzed ő sokkal szebb és jobb ember mint te vagy aki helyetted bármikor találna valakit.


Én is voltam így. Tényleg erős 2esre értékelem magam külsőre. Túlsúly,szemtengelyferdülés, szőrös test,178cm magasság, 1-2 heg a fejemen, és a bal ujam végét levágtam.

Mégis találtam egy nagyon szép magas barna haju csajt aki ráadásul 2évvel idősebb is. Mindenki szerint szuper csinos csaj, gyakran próbálnak flörtölni vele,de bár jólesik neki, mégis elhajt mindenkit.

Azt mondta,hogy őt nem érdekli,ha nem vagyok tökéletes, hűséges,segítőkész,figyelmes vagyok, biztos nem hagynálak el egy kósza numeráért...

Szóval legyen hited magadban! Téged választott, valamit tudsz amit a többiek nem.

Legyél határozott mond el neki nyugodtan hogy érzel. Nekem olyan lökést adott,hogy az valami csúcs! Így lehet,hogy a szegény csúnya srác álmai nőjével jár.🙂

2021. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy iszonyú nagy butaság :D

Majd ha a párom úgy érzi, hogy nem vagyok hozzá való, akkor szakít. Nyilván azért van velem, mert engem lát a legszebbnek, én vagyok neki a megfelelő. A szépség nem egyenlő azzal, hogy valaki enged a csábításnak és megcsalja a párját.

2021. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Én mindig ezt érzem, ha szerelmes vagyok. Akkor is, ha tök átlagos az illető. Óriási kisebbségi érzésem volt sokáig a párom mellett, nagyon jó pasinak tartottam, ő meg mindent meg is tett azért, hogy ne érezzem magam szépnek. 10 év múlva viszont én húztam el. Nem tudom, hogy ő kezdett el apusodni vagy csak mert már nem szeretem, de már nem igazán vonzódok hozzá és jobb nőnek tartom magam, mint amilyen ő férfiben.
2021. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez a gondolatmenet elég káros, tulajdonképpen szabotálod magadat és a kapcsolatot már most. Ha vége lesz, akkor nem amiatt, mert szebb a társad, hanem ott a szorongás, bizonytalanság és ez a melankólia.

Egyébként meg rengeteg olyan megcsalás van, ahol nem tűnik szebbnek, jobbnak, szexisebbnek a harmadik fél, sőt ellenkezője, de mégis elcsavarta a megcsaló fejét, a személyiség és a szerelem lehengerlő tud lenni.

A külső nagyon nem minden, de ezek a komplexusok annál inkább lehúznak egy kapcsolatot. Nem véletlenül veled jött össze és nem a külső fogja tönkrevágni a kapcsolatot.

2021. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Látom nem értitek a lényeget sem -én mondjuk bevallom vissza se néztem mostanáig, mert azt hittem úgysem jön több válasz- szóval ez úgy működik, hogy amennyiben nem tudsz 100%-ot nyújtani, úgy egy jobban kinéző nőt nagyobb eséllyel csapnak le a kezedről, mint egy csúnyábbat. Egy csúnyának alapból nincsen annyi lehetősége, téged kidobni, mert kevesebb a próbálkozó nála. Tehát mondjuk hamarabb mondja azt, hogy beszéljük meg, vagy oldjuk meg együtt. Egy szép nő simán megteheti, hogy amint kapcsolati gondotok van lapátra tesz, mert jön a következő. Ez egyszerű esélylatolgatás. Egy szebb nővel ha alapból nem tudsz eleget teljesíteni egy kapcsolat önmagában stresszes, pont emiatt a bizonytalanság miatt, ha pedig már alapból hátrányban vagy, akkor onnantól kezdve ez csak idő kérdése, hogy jöjjön egy nálad jobb.

Amúgy valaki itt említette, hogy beszéljem meg barátnőmmel ezt, gondoljátok nem beszéltük ezt meg eddig? kis túlzással minden hónapban van pár nap, mikor erről beszélünk. Ő is ugyanilyen önsegítő panel válaszokat dobál, mint itt páran. Csak azt nem veszi észre, hogy akárhányszor ismétli is el, hogy ő mennyire szeret, ez egy pillanatnyi állapot, ami változhat, és én se úgy gondolom, hogy ő szánt szándékkal fog dobni, hanem egyszerűen mikor rossz passzban lesz a kapcsoltunk feltűnik valaki, akire lecserél, mert megteheti.

Szerintem az az iszonyú nagy butaság, ha valaki ezt nem veszi figyelembe. :D

Eleve, hogy tervezhetnék valakivel közös jövőt, aki bármikor eldobhat?

Tulajdonképpen a kérdést nem is azért írtam ki, hogy most meg akarjatok győzni arról, hogy valójában én látom rosszul a dolgokat, hanem azért, hogy tudjam más is van-e hasonló helyzetben.

2021. ápr. 18. 02:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!