Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem az exem, miért zavar hogy előrébb tart, mint én?

Figyelt kérdés
Csúnyán megbántott engem, ezt most nem részletezném. Nem telt el olyan sok idő a szakításunk óta (2év), de neki már felesége, gyereke van. Nekem is lett párom azóta, de mi még csak együtt sem élünk még, és hetente 2-szer találkozunk.
2021. ápr. 13. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Párod örül neki h az exedhez magadat hasonlitgatni fontosabb mint minőségi kapcsolatot épiteni és rá figyelni?
2021. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: Emberi irigység. Csúnya, de sajnos elég gyakori érzés. Főleg mivel ő volt a rossz fiú mint írtad is, így gondolom az egész igazságtalanul hangzik számodra. Amit most látsz az csak egy dolog. Lehet 5 év múlva már együtt sem lesznek. Az élet nem fenékig tejföl. (Persze ez csak egy példa, senkinek semmi rosszat nem kívánnék) Nem szabad hagyni, hogy a negatív érzések eluralkodjanak rajtad. Tudom, nehéz, de tényleg nem leszel boldogabb ettől, sőt! Csak belülről fog marni és nem fogsz tudni örülni a jónak körülötted.
2021. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sima irigység
2021. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szereted, de még mindig kötődsz hozzá. Valószínűleg arra vágysz, hogy az exedet az élet leckéztesse meg azért, amit veled tett. Ez a kezdeti időszakban érthető, de ha még két év után is zavar, akkor lehet, hogy érdemes lenne keresned egy pszichológust. Az exed irátni negatív érzések helyett próbálj a saját lelki egészségedre fókuszálni, és tudatosan továbblépni.
2021. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúvágy, mert nem tudtad megbüntetni őt, amiért téged megbántott. Gyakori emberi érzés. Nekem az segített ilyen helyzetben, hogy az exemet nagyon sajnálom (szánalommal, lenézően), amiért olyan, amilyen. Találj benne valami ilyet, mindenkiben lehet.
2021. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Érdemes lenne azt is megvizsgálnod, hogy milyen a mostani kapcsolatod önmagában, hasonlítgatás nélkül. Amíg ilyen meghatározó számodra az exed, addig nem biztos, hogy képes leszel teljes szívvel részt venni egy új párkapcsolatban.
2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A mostani kapcsolatomban boldog vagyok, meg vagyok becsülve a párom által, de mégis bennem van ez az érzés, de már úgy sem fogom tudni lekörözni.
2021. ápr. 13. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy az mostani párodba? Vágysz arra, hogy összeköltözzetek?
2021. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, de mivel a kapcsolatunk még korai, ezért az összeköltözésre most nem látok esélyt.
2021. ápr. 13. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez csak egy állapot. Lehet 2 év múlva ők elválnak már, te meg akkor fogsz házasodni.
2021. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!