Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többször a nő keresi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többször a nő keresi az építőipari, műszaki szakembereket egy munkára. Már ennyire felcserélődtek a klasszikus nemi szerepek egy kapcsolatban? A mai pasik lettek ennyire ügyetlenek? Én vagyok régimódi?

Figyelt kérdés

Építőiparhoz kapcsolódó munkakörben dolgozom, sok építő ipari szakembert ismerek,az egyik jó haverom.

Autós dolgokban is eléggé sokat mozgok, onnan is ismerek sok szerelőt.

Biztos kiszínezett sztorik,de azért minden vicc fele igaz, alapon valóság alapjuk csak akad.

Ház felújításkor egyre többször a nők (25-50évesek) keresnek vállalkozókat részfeladatra. Voltam haverommal felmérni munkákat, ha a nő keres szakembert ő is a dominánsabb megbeszéléskor, ilyenkor a pasi ha otthon van csak hümmög, de sokszor inkább otthon sincs.

Az ilyen nők szerintem összejöttek egy létbiztonságot adó pasival, de látszik(vagy nem csak látszik) rajtuk, hogy egy ügyes kezű fiatal vagy kora középkorú szakemberre sokkal inkább férfiként néznek. Haverom nem egyet elcsábított.

Ja ne az alkoholista cigi álandóan a szájában lóg kérges kezű nem mosakszik egy hétig szakemberre gondoljatok.

Autós témában hasonló... a nőnek autója van és hozzá saját autószerelője, vagy egy ismerőse aki ért hozzá. Ne csak új autókra gondoljatok, 20 évesekre is (pl B C Corsa, G astra).

Nekem fura amikor egyre több pasinak 0 a műszaki érzéke, egy cserepet nem tud kicserélni egy szöget nem tud beütni, egy kereket kicserélni.

Én látom rosszul?



2021. ápr. 13. 21:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló anya vagyok, ha gond van, én hívok szerelőt. Volt olyan, hogy a volt férjem pont itt volt nálunk amikor szerelő jött, ő meg a gyerekhez jött, a konyhában kávézott. Mivel a gyerek mondta neki: apa, a szerelő gondolhatta, hogy egy család vagyunk még, de nem.

Volt olyan hogy egy férfi ismerősöm volt nálunk amikor a beázást szüntették meg, de ő sem a párom.

Egyedül vagyok, mint sok nő, és persze hogy jólesne, ha lenne egy férfi mellettem, de attól, hogy valaki férfi, nem biztos hogy ért a dolgokhoz. A fiú tesómnak van két diplomája, aktákat tologat, apa nélkül nőttünk fel, nem ért semmi férfi munkához. Ha valami van, az asszony intézi,mert ő htb, neki van ár ideje.

2021. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Párom autószerelő és eléggé ezermester beállítottságú. Az autót mondjuk pont ellátja, de azon kívül inkább hívunk embert a munkákra, most pl. pont kertész fog jönni bozótot irtani, ha jó idő lesz.

Pont azért, mert melózik éppen eleget, nem lenne normális dolog azt várnom, hogy napi 9 óra gürizés után még ezermesterkedjen nekem itthon...

2021. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Most ilyen alapon a szingli nők azonnal keressenek pasit, mert ha felhívnak egy szerelőt, akkor leszakad az ég? Vagy mi a szösz?

Gondolom ezek a nők nem apuka házából a házasságba ugrottak, megszokták hogy maguknak szervezik a dolgokat.

2021. ápr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pont arról is beszélek amit a 10 es írt, egy villany bojlert leengedni jól 3 mozdulat.
2021. ápr. 14. 21:31
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
#14 Hát az én ács exférjem biztosan nem engedte volna le a villanybojlert. Ha valamihez nem értett, szerelőt hívott, nagyon bölcsen.
2021. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%

Hat nekem a ferfi ott kezdodik aki meg tudja csinalni az ilyen dolgoknak a nagy reszet.

En is fozok, sutok, megcsinalom a hazimunkat szoval sztem jogos az elvarasom.

2021. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16os sokáig én is azt hittem,de látod a válaszok alapján legyen pénze kifizetni egy lehúzós vállalkozót.
2021. máj. 2. 09:00
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azért nem mosogat el vagy porszívózik itthon, mert ő évente kétszer szerel vagy felfúr egy polcot, akkor nem járok jól vele.
2021. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18 jogos.
2021. máj. 2. 09:14
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb legyen o a lehuzos vallakozo😉 (16os vagyok)
2021. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!