Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Parom napok ota tiszta idegbeteg, alig lehet hozzaszolni, csapkod, dobal ha valami nem sikerul. Egy hete elszokott a macskank, egyszer eljott velem a kornyekre szorolapozni, hiaba kertem napokon at, hogy csak menjunk egy kort, neki nincs kedve. Semmihez nincs kedve ha itthon van, csak a szamitogephez, vagy a telefonozashoz. Viszont ha o ker valamit tolem es nincs hozza kedvem akkor egybol tolem semmit nem lehet kerni.

Mondtam neki ma, hogy kezdek szarul lenni lelkileg a macska miatt, erre hirtelen o rosszul erzi magat pont azutan miutan ezt elmondtam neki. Barmikor en vagyok szarul o alig segit, ha o beteg vagy valami, akkor kb dobjak el mindent ha ker vagy szuksege van valamire.

Kerdeztem tole, hogy most megis mi lelte napok ota, azt mondja semmi, de sik ideg. Kerdeztem hogy a munkahelyen vannak-e problemak, nem volt a valasz..


2021. ápr. 14. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ő kattant azért, mert ilyen. Te meg kattant vagy azért, mert ilyen embert választottál. A zsák meg a foltja...

Nő vagy, ugye?

2021. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hamarosan előkerül a ciculi!


A párodról kérdeznék. Mióta vagytok együtt? Mindig is ilyen nemtörődöm volt? Azt írtad, pár napja idegbeteg, de a számítógépezés-telefonozás is csak pár napja tart, vagy huzamosabb ideje?


Nagyon nem normális a viselkedése, de ha eddig kedves, szerető pár volt, akire lehetett számítani, akkor megéri a türelmet és egy beszélgetést. Ha mindig is ilyen nemtörődöm volt, akkor viszont nem értem, mit keresel mellette. Boldog vagy vele egyáltalán?

2021. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lassan harom eve es egyutt is elunk mar, fiatalok vagyunk a huszas eveink kozepen. Mindigis szamtech bzi volt, de az elmult idoben mikor nem dolgozik egyszeruen lehetetlen kiszedni a gep elol, ha tehetne egesz nap elotte ulne, enne, szrna, stb.

Regebben emlekszem barmit kerhettem tole, o azt megcsinalta. Most ha annyit kerek tole, hogy mosson fel maga utan huzza a szajat. Belekenyelmesedett nagyon ebbe a kapcsolatba en ugy vettem eszre es valahogy ki akarom zokkenteni ebbol, de tanacstalan vagyok hogy csinaljam.

Boldog vagyok vele, szeretem is, de nem tudok egyszeruen azonosulni ezzel a hisztizos, tinikorszaknak megfelelo masodpubertalassal.

Beszelgetni nem lehet vele, mert nem erdekli, ez latszik is rajta. Ha komolyabb temarol lenne szo csak hummog, vagy nez es joejszakat.

Van hogy meglep valami aprosaggal, konyvel, viraggal, dicser hogy mennyire szep vagyok, mennyire szeret

2021. ápr. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!