Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam,mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,ezért elnézést kérek.

A problémám a kővetkező.

Pár hete el akart hagyni minket a férjem./jelenleg babát várok tőle/

Lehet,hogy ez hihetetlen,de én azt hittem minden rendben van kettőnkkel.

Kb 2 hónapja vettem észre,hogy már nem olyan mint korábbab.

Próbáltam vele,szépen-csúnyán megbeszélni.

Folyamatosan azt mondta minden rendben.

Aztán jött a hideg zuhany,ő egy kis faluból származik,agglegény élet,édesanyjával élt.

Mi városban lakunk,nem kertes házban,itt minden más mint az eddigi életében.

Nem tudtam hova tenni,ô folyton mondogatta,hogy vissza akar menni,össze is pakolt.

Elmondtam neki,hogy ha most visszamegy nálam vége,az én felfogásomban tinik szüneteltettnek,mondtam rendben de akkor nekünk itt vége és pont.

Azt is tudom,hogy rettentő naiv,es befolyásolható és sokan befolyásolják ellenem.

Bár ezt már beláttam magamnak,hogy nem is igaz szerelem/szeretet ha ellenem tudják hergelni.

(Erre fog jönni bántó válasz,majd megválaszolom)


Több gondom is van:

-Itt maradt,velünk.

Hogy is mondjam látszik rajta hogy bánja,néha már fáj néznem a szenvedését.

Az igazság viszont az,hogy bennem valami darabokra hullott és semmit nem érzek.😞


-Ami ezen felül még jobban bánt,az hogy eszembe jutott sőt akkor abban az idegállapotban ki mondtam hogy elvetetem a babát😞

Holott mindennél jobban akarom ezt a gyereket.

Tavaly meghalt a közös gyerekünk,ez számomra feldolgozhatatlan,és akkor ilyet mertem kimondani.

Nagyon szégyellem magam emiatt.


Lehet,hogy szüreálisan hangzik de azt hittem felhőtlenül boldogok vagyunk.

Ami leginkább bánt,hogy nem tudom az okot mert azt mondja nem tudja miért akart haza menni,nincs oka.

Persze ezt nem hiszem el.

Nyilván szeretem,de valami bennem totálisan összetört.


Helyrehozható ez?


2021. ápr. 15. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mindketten boldogtalanok vagytok egymás mellett, történt egy borzalmas trauma ami összetartás helyett még jobban széthúzott, majd gyorsan leöntöttétek ezt még egy babával is. Nagyon okos döntés volt azt mondhatom. Fel kellett volna dolgozni vagy együtt vagy külön a gyerek elvesztését, nem azonnal beleugrani egy újabb gyerekvállalásba. Emellett teljesen más életre vágytok, nem is igazán szeretitek egymást, mi értelme volt ennek azt mond meg? Sajnálom azt a gyereket nagyon, hogy egy ilyen traumatizált családba kell megszületnie. Ti a pasiddal a gyerekszületés után 2 hónappal szétmentek és akkor még sokat mondtam.
2021. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi.
2021. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszeruen nem akar felnotté válni, pláne nem felelős apává, visszahuz inkabb anyuka szoknyája mellé.


Nekem is volt ilyen párom, mindenáron gyereket akart tolem ugy hogy ő féllábbal anyunál marad meg oda is fizet(ott gyűjtogetnek maguknak pénzt), meg fél lábbal velunk maradna(rezsibe sem szállna be mert 2 háztartast nem tud vinni alapon..), es igy akart családot.


En már akkor megköszöntem neki a lehetoseget, es kozoltem hogy en gyereket ebbe semmikeppen nem hozok az biztos. Es még ő volt megsertődve.



Gy.vállalás elott nem art neha beszélgetni is..

2021. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért arra válaszolj kedves egyes,hogy honnan tudod ,hogy a gyerek elvesztése ezzel lett leöntve?

Te éltél át hasonlót?

Az mindegy,hogy 10év múlva vállalok gyereket,őt nem fogja semmi pótolni.

Egyébként én jártam terápiára,ami sokat segített.


Azt is hagyj mondjam el,hogy én igazán szerettem és szeretem még most is,de összetörtem.

És bármennyire is azt gondolod én felhőtlenül boldog voltam.

Majd meglátjuk mikor megyünk szét!

2021. ápr. 15. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy tavaly halt meg a gyerek és te már most terhes vagy, ezért gondoltam, hogy ebbe menekülsz. Mindenesetre a mellékelt ábra alapján nem volt valami nyerő ötlet, mert a párod nem áll rá készen és tök mást akar. Most meg már te se akarod őt, amikor maradt - ugyan valszeg csak kényszerből/kötelességtudatból. Egy boldogtalan kapcsolatba születik meg ez a gyerek, ahol a felek maguk sem tudják mit akarnak. Ezért bátorkodtam megírni, hogy ennek semmi értelme így és nagy baromság volt teherbe esned.


Mikor voltál felhőtlenül boldog? Még egy jó, dinamikus kapcsolatot is megvisel egy baba születése, de a tietek messze nem ilyen. Meghalt tavaly a gyereketek, szerintem egyikőtök se dolgozta fel, gyászolta el azt a gyereket, emellett teljesen mások az elképzeléseitek az életről és ezt nem bírtátok megbeszélni sem egymással az újabb gyerek előtt. Szép jövő vár rátok. Igen lecseszlek és szorri ezért, de nagy baromságot csináltok és ennek a felelőtlenségnek meg kapkodásnak az a baba issza meg a levét.

2021. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm,elfogadom amit írtál.

Csak azt nem értem hogy tavaly akarta a gyereket?

Akkor nem menekült.

2021. ápr. 15. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tavaly biztos akarta. De azt a gyereket elvesztette, akit akart és várt. Ő kapott segítséget? Meg tudta ezeket valakivel beszélni?


Nézd én nem vesztettem el gyermeket, elképzelésem sem lehet róla mekkora fájdalom lehet, amit ti megéltek. Viszont rokoni körben volt "szerencsém" kétszer is végignézni, mi lett a meghalt gyerek után született következővel. Egyik esetben sem sikerült a szülőknek ezt feldolgozni (100%-ig gondolom nem is lehet), és mindkét esetben tönkretették a másik, megmaradt gyereküket. Nem állítom egyáltalán, hogy ez törvényszerű és veletek is ez lesz, viszont kérjetek segítséget, járjatok el terápiára, foglalkozzatok ezzel. Most már a pici a pocakodban van, ez adott. Csak nehéz úgy traumákat feldolgozni, meg kapcsolatot menteni, hogy közben rátok szakad egy csecsemő annak minden velejárójával. Nagyon nehéz időszak lesz és isteni csoda kéne, hogy ezt átvészeljétek együtt. De még egyszer: kérjetek segítséget akármikor, akárhonnan.

2021. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!