Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, mit tegyek? Feltűnt az első szerelmem, felkavart nagyon.

Figyelt kérdés

Egy éve ért véget a kapcsolatom az első szerelmemmel.Mindenben elsők voltunk egymásnak,de a végére már pocsék kapcsolat volt,nem értékelt engem,én meg túl hisztis voltam.

Fél éve van új párom,vele nagyon jól érzem magam, teljesen harmonikus a kapcsolat,imád engem és már tervez előre velem...

De mostanában feltűnt ez az első exem, és egy sulis rendezvényen többször is láttam,hogy néz engem, még akkor is mikor a barátommal buliztam.Ha odanéztem persze elnézett.

De ez a dolog miatt azt képzelem,hogy talán még érez irántam valamit,hisz miért tenné ezt...Nem is köszönünk egymásnak,ha megyek vele szembe átnéz rajtam meg ilyenek.


Ezen a rendezvényen eszembe jutott milyen volt vele,vonzódtam hozzá és felkavart engem,azóta gyomoridegem van, s a mostani barátom iránt is kételyeim akadtak.Van,hogy vele vagyok és ezen agyalok,hogy vajon mi lenne ha....


Nem akarok ilyen szemét lenni,a mostani kapcsolatom is komoly és nála jobb embert aki ennyire szeretne engem nem ismerek,de félek nem fog múlni ez az érzésem.

Nagyon szépen kérlek aki tudna segíteni írjon pár tanácsot:/

18L


2015. márc. 15. 20:22
 1/2 tarnai ***** válasza:
Teljesen normális. 18 éves ivarérett nőként a legjobb kilátásokkal rendelkező ffit kell kiválasztanod, akivel utódaidat a legnagyobb eséllyel tudod felnevelni. Feküdj le mindkettővel lehetőleg 1/2 órán belül, és győzzőn a gyorsabb sperma!
2015. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso szerelem.

Eleted vegeig kiserteni fog.

Nekem is ilyen csak en 2 evet voltam egy lannyal. Mig vegul megcsaltam...

Na m1

Lenyeg. Ne foglalkozz vele.

Esetleg kerdezd meg h mit akar. Ha nagyon zavar.



18/f/miskolc

2015. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!