Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezavarodtam, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, mi lenne a helyes? Be fogok kattanni, kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, ex párom 25. Pár hete kidobtam Őt, mert megtudtam, hogy a legjobb barátnőmnél többször is, részegen/ittasan bepróbálkozott (szexálisan pl. de rádvetném magam, nagyon tetszel) plussz párszor irkált is neki, flörtölni próbált (mindent láttam) A barátnőm január óta tűrte ezt tőle (kb 4-5 alkalom volt), de aztán kitálalt, mert szerinte jobbat érdemlek és ez nagyon ocsmány viselkedés. Tegnap találkoztunk az exemmel, mert hozta vissza a cuccaimat, de nagyon megviselt mindkettőnket a találka. Nem ismertem rá, eltűnt a szeméből az élet, csak fájdalmat láttam az arcán és könnyeket. Mikor kipakoltam már remegett a szája, próbálta leplezni, de nem tudta, patakokban folyt a könnye (nem könyörgött, nem volt szánalmas, úgy éreztem meg szakad a szive) Elmondta, hogy el sem hiszem milyen poklot él át pár hete, velem akar lenni, most döbbent rá mit is veszitett és nem akar nélkülem élni. Még sosem láttam igy, sosem volt ennyire rosszul lelkileg. Azt mondta akár most rögtön feleségül vesz, csak hogy bebizonyitsa, hogy én vagyok számára a legfontosabb és hogy komolyan gondolja. Én nagyon ledöbbentem, párszor én is sirva fakadtam szörnyű volt. Ő meg akart csókolni, de én nem hagytam (pedig akartam én is) mert ezzel még kuszább lenne minden, majd ezután bocsánatot kért és távozott. Azóta ki vagyok borulva, mert nem tudom mi legyen. Már régebben csalódtam benne párszor, sumákolt, füllentett, de megbocsájtottam, közöltem vele, ha lesz még egy csalódás akkor repül....Aztán ez történt. 6 évig voltunk együtt. Ő általa már volt egy szakitásunk anno, ami után neki lett egy egyéjszakása kalandja. Most meg nekem volt egy kalandom pár napja, úgy gondoltam búfelejtőnek jó lesz, mert mindig hűséges voltam hozzá és úgy éreztem valahova menekülnöm kell. Olyan ez mint valami szappanopera, se veled se nélküled, borzalmas az egész szituáció. Most rengeteget gondolkodom, hogy mit tegyek, hisz érzelmileg már távolabb áll tőlem, mint régen, mert sokszor bántott, sokszor csalódtam...viszont tegnap úgy éreztem legszivesebben megcsókolnám és el sem engedném Őt. Szerintetek hogy lehet eldönteni, hogy mi legyen? Szivem mélyén még úgy érzem szeretem, hiányzik most is, ebben a percben is, de nem akarom Őt ámitani sem, mert mi van, ha részemről nem térnek vissza a tüzes érzelmek? Vagy ott vannak még azok, csak eldugva, jó mélyen? Hogyan tudhatnám meg a választ? Régen oda voltam érte, terveztem vele a jövőt. Most tanácstalan vagyok és annyi kérdés cikázik a fejemben, hogy még pár nap és besokallok.
2014. júl. 14. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne egy kutyád, aki rendszeresen odaszarik a szép fehér kanapédra, akkor minden szarás után megdicsérnéd, hogy milyen ügyes? Ha nem, akkor miért gondolkodsz azon, hogy együtt maradj valakivel, aki idézem "csalódtam benne párszor, sumákolt, füllentett" és kikezdett a barátnőddel? Azt mondta hogy elvenne, huha, akkor gyorsan menj hozzá, hát eggyel több hülye nő akit lelkibeteggé tesz a saját férje, meg a tulajdon teszetoszasága, nem számít a leendő gyerekeid boldogtalansága sem... tiszta hülye vagy.
2014. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem találsz magadnak jobbat
2014. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22 !!! éves vagy még csak! könyörgöm, de gondolkozz már ennyit a régi dolgokon, nem hinném, hogy ilyen pasi mellett akarsz maradni, aki félrekacsingat máris! mi lenne, ha már házasságban élnétek és 38 lennél??? ha most, egy 22 éves mellett félrenéz....
2014. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

És ha visszafogadod, akkor majd kínosan ügyelsz, hogy soha ne találkozzatok a barátnőddel. De ha mégis, akkor majd azt figyeled, hogy nézegeti-e. Ha nem nézegeti, akkor azon agyalsz, hogy mit gondolhat a csajjal kapcsolatban, stb.. be fogsz kattanni.


Mellesleg, ha a legjobb barátnődnél bepróbálkozik úgy, hogy simán lebukhat, akkor egy vadidegen nőt szemrebbenés nélkül megizél.


Még valami. Persze, most jön a bambi szemeivel, a remegő szájával, a "poklot élem át" szöveggel. De azért ne felejtsük el, hogy nem egyszeri megbotlásról volt szó, hanem többszöriről.


De ha te 22 évesen úgy érzed, hogy te ezt érdemled, akkor hajrá.

2014. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aki 6év alatt nem változott az nem is fog. most megint elnézed neki,utána mindent megcsinál veled mert tudja hogy pár nap,hét hiszti és minden happy. egyáltalán a félrelépését sem kellett volna elnézned. ezerszer jobbat érdemelsz..a krokodil könnyeknek ne dőlj be.
2014. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

A barátnőd minek szól ebbe bele, meg ha tudod, hogy akkor részeg volt, akkor komoly volt ez szerinted?

A barátnőd csak keveri a sz.rt, inkább őt kellene kivágnod, nem azt, aki szeret.

Meg azért nézz magadba is, biztos veled is volt pár olyan, ami miatt a párod is "repíthetett" volna.

Szóval írásodból nagyon az tűnik ki, hogy te vagy a tökéletes szuper nő, és te szabod egyoldalúan a feltételeket.

Kicsit faraghatnál az egodból, és legközelebb hagyd magad megcsókolni, ne gondolkozz, meg ne okozz még több fájdalmat annak, aki szeret.

Nem csak "tüzes érzelmek" vannak, ha ezt keresed, akkor inkább csak kalandokat keress, a tüzes érzelmek idővel elmúlnak sok embernél, és bőven elég, ha megmarad a szeretet, ragaszkodás, gondoskodás, régi szép emlékek....

2014. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"Nem ismertem rá, eltűnt a szeméből az élet, csak fájdalmat láttam az arcán és könnyeket."


Valószínűleg előző éjjel bulizni volt, jól berúgtak, csajozott, de reggel jött a másnaposság és úgy ment át hozzád... ezért volt sápadt, fáradt élettelen, fájt a feje, szédült, gyenge volt, émelygett... belegondolt, hogy a buta kis ingyenpunci, akit eddig mindighülyére vett, most lehet hogy tényleg kirúgja, ezért kisajtolt magából pár könnycseppet, meg néhány üres ígéretet, te meg ennyinek már be is dőlsz, nem semmi. Az ő helyében én is bepróbálkoznék még, ha ilyen kis naív vagy.

2014. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elengedném... Nekem is több éves kapcsolatom ért úgy véget, hogy többször adtunk meg esélyt a kapcsolatnak, de rájöttünk, hogy a felmelegített káposzta már nem olyan, és csak szakítás lett a vége... (Én 22, ő 25 volt) Ha hamarabb elengedjük egymást, akkor nem vesztegettünk volna el másfél évet a semmire, hisz a végeredmény ígyis, úgyis ugyanaz... Egyébként nem hiszem, hogy a tűz iránta vissza fog jönni valaha és a tüskét sem fogod tudni elfelejteni, szerintem a bizalmad sohasem lesz már 100 százalékos, így meg szintén nincs értelme egy kapcsolatnak... Egyébként nekem úgy zárult a sztori, hogy az exem is megismerkedett egy lánnyal, aki azóta a felesége és én is férjhez mentem a tényleg igazihoz és az első kisbabànkat várjuk... :)
2014. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Skorpió87 ***** válasza:

Az részedről értelmetlenség, hogy Te is lefeküdtél mással. Semmi értelme. Annak a valakinek is meg lehet a véleménye. A megcsalásra nem a megcsalás a válasz, mert Te sem leszel különb. Azt természetesen el tudom képzelni, hogy nem is volt jó Neked az egész.


Ha megbízhatatlan a párod többedjére is, akkor igen, jobb szakítani. Változni nem tud, és nem is hiszek abban, hogy valaki megváltozik. Ilyen nem létezik.

2014. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csakis akkor maradj mellette, ha nagyon szeretnéd.

En hozzámentem "egy bõgõ masinához" ugyanilyen volt,mint a párod.A házasságunk alatt megtört nagyon.

Most már én sirok nem õ!

2014. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!