Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki ellene van a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ellene van a kapcsolatnak, akkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már volt iylen kérdésem a helyzet azóta rosszabb nem jobb.

Nem tudjak felfogni h a kor csak egy szám!! Nem az számít


2021. ápr. 16. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, majd ha 10-el nagyobb lesz az a szám, ami a te korodat mutatja és a.) egyedüálló anya leszel, vagy b.) még mindig nem lesz gyereked, pedig szeretnél, na majd akkor átértékeled ezt.
2021. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nő, akinél 20+ évvel idősebb a pasi? Akinek hasonló korú lánya van. Most nem mondom el a véleményem erről a felállásról, de ahány kérdést kiírtál ide, szerintem te is igen bizonytalan vagy ezzel a párkapcsolattal...kapcsolatban. Folyton keresed a megerősítést a családodnál meg itt is. Most komolyan ez kell neked? Ez az egész.
2021. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A kor csak egy szám? Ilyen baromságot jobb lenne elfelejteni mert nem igaz.
2021. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de én nem láttam az előző kérdéseidet a több százezer kérdés között, úgyhogy leírhatnád, hogy mi is a probléma.
2021. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Elmúltál 18? Ha igen, és nem vagy gyámság alatt, akkor mi a gond?
2021. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
A kor csak egy szám, a börtön csak egy szoba.
2021. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az, Kinek 21 évvel idősebb a pasija. Írtuk már sok választ, olvasd vissza, nekem nincs kedvem újra ide írni.
2021. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4 Igen 21 evvel idősebb a parom az egész családom nem szól hozzám emaitt. Engem ez nagyon bánt.


7 Ha nincs kedved ne írj nem kötelező.

2021. ápr. 16. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogunk mást írni, mint amiket az előző kérdésedhez írtunk. A válaszok hatalmas hányada normális, megfontolandó volt.

Ha minden második nap kiírsz egy kérdést a helyzetedről akkor sem fogjuk megsimogatni a fejed, hogy "Jó kisláy, okosan döntöttél, a családod pedig csúnya, gonosz."


Vagy belátod, hogy hülye döntés volt összejönni egy majdnem apádkorabeli férfival, és szakítasz vele, vagy nem látod be és elfogadod, hogy a családod támogatása nélkül maradsz. Jobb esetben addig amíg tart a kapcsolatod, rosszabb esetben meg egy életre elmérgesedik köztetek a viszony.


A te életed, te döntésed, neked kell együttélni a következményekkel, akár jók akár rosszak.

2021. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!