Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó a párkapcsolatod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a párkapcsolatod? Csak őszintén szavazzon mindenki és légyszi csak olyan, aki több mint 1 éve van kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Olyan boldogok vagyunk mindketten, mint az elején.
Én boldog, szerelmes vagyok.
Úgy érzem, hogy megszokás, de még nem gondoltam a szakításra.
Gondolkoztam már érzelmi okok miatt a szakításon.
Túl vagyunk már egy szakításon.
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első években volt röpke szakításunk.

Utóbbi években is gondolkoztam már a váláson.

Bár nem olyan felhőtlen, ideális a kapcsolatunk mint volt, de megszokásnál azért jóval több. Mindenféle gonddal és problémával együtt, nem tudnám mással elképzelni az életem.

2020. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi most nagyon boldogok vagyunk. nemrég költöztünk be első saját otthonunkba, ami óriási löketet adott nekünk. Azelőtt voltak kissé unalmasabb periódusok, de most a költözködés, rendezkedés és a környezetváltozás nagyon jót tett. 7 éve együtt.
2020. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Én mindig azt érzem amit mondanak nekem, szerintem most azt kell érezni hogy tökéletes.
2020. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasok. Ugyanúgy érzem magam, mint a kapcsolat elején, és ő is ezt mondja, bár mindketten sokat változtunk, komolyodtunk.
2020. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 eve szeretjuk egymast a ferjemmel, van 3 gyerekunk es kiegyensulyozottak vagyunk, boldog az eletunk. Nekunk is voltak problemaink mint mindenkinek, de osszedolgozva mindet megoldottuk.
2020. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy az első opció vezet nem is kevéssel. Gratulálok nektek!
2020. dec. 19. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
21 éve vagyunk együtt, és nem úgy néz ki, hogy ennek az istennek az idejében vége lenne.
2020. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!