Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal ismerkedek még csak, aki 25 éves, van egy egy éves kislánya. Én 20 vagyok.. a távolság is sok köztünk, de ha úgy alakulna, odaköltöznék hozzájuk, mert a lányt otthagyta a pasija, és a gyereknek szüksége van egy "apára" is.

Én dolgozok, suliba járok, a munkát ott is tudnám folytatni, a sulit meg nem.. ez érettségi, de még van 2 évem.. szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Ti mit csinálnátok?


2011. okt. 24. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:

halaszthatsz az érettségiböl,de gondold át.20évesen nem buli apának lenni már,vagy legalábbis azt helyettesiteni.És ha mész is oda hozzá,nekem ugy tünik inkább sajnálatbol mész mintsem szerelemböl.

Szerintem mérlegelj.

2011. okt. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:

a sulit semmiképp ne hagyd ott, mert elég keserves aztán újrakezdeni, visszaülni az iskolapadba. sokkal könnyebb egyszer befejezni.


amúgy is nagyon gondold át. az a kislány elvesztette az apukáját. lehet, hogy benned apapótlékra találna, de ha nem megy a dolog, akkor az megint ugyanakkora törés lesz neki. nem hiszem, hogy 20 évesen ezt a terhet a válladra kéne venned.

2011. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát igazatok van.. de várom a további véleményeket! köszönöm az eddigi válaszadóknak is.
2011. okt. 24. 08:18
 4/7 anonim ***** válasza:

"mert a lányt otthagyta a pasija, és a gyereknek szüksége van egy "apára" is. "

Nos, ha ezért költöznél oda, akkor inkább hagyd. Jobb lesz neked is, nekik is.

Ha szereted őket, az más tészta.

2011. okt. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, semmiképpen se folytass vele kapcsolatot max barátit! 25 Éves 1 gyerekkel és az hogy te suli mellett dolgozol, és még van 2 éved az érettségiig azt sugallja, hogy amúgy se mennek olyan jól a dolgok...Ha tényleg komolyan gondolod ahhoz szerintem több kellene mint az hogy szimpatikusak legyetek egymást felé!
2011. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Még valami barátom 21 még 2 éve van év mire érettségizik 23 lesz, és olyan szinten parázik az élettől (anyuci nem tart el mindenkit). Ha ő még megismerkedne egy 25 éves nővel akinek gyereke van össze roppanna! Szóval, ha nem is fogad meg a tanácsunkat, akkor gondolkozz el azon hogy suli nem fér bele! Gondolom nem a melót hagynád ott.

Nagybátyám 36 Felesége van, dolgozik, egyetemre jár, és 2 gyereket lett az elmúlt 1 évben! Tegnap volt itt, hát mint 1 élőhalott! Pedig ő már 15 éve dolgozik! Tudja a járást, mégis megszakad!

2011. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem olvass előre a kérdésekben, nagy meglepetés fog érni...
2011. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!