Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem folyamatosan fáradt......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem folyamatosan fáradt... köztünk minden rendben, de nem tudom hogyan segítsek neki. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szívesen fogadnék tanácsot/véleményt...

férjemmel remekül kiegészítjük egymást, mert én pörgősebb vagyok (de hajlamos túlpörögni) ő meg nyugodtabb típus. Mindigis úgy működtünk hogy én kicsit “felráztam” hogy több életkedve legyen. Azért ne ilyen komkr mufurcnak képzeljétek, messze sem. Iszonyúan figyelmes, törődő és szerető velem.

Ezek miatt gondolom hogy nem megcsalás van a hatterben. Sokat beszélgetünk is erről..


Mindketten sokat dolgozunk, Sok közös projektünk volt, lakas felujitas, majd azt eladtuk, majd házepites, majd eladtuk, most újra építkezünk... ez amolyan hobbink a felijita/eladas. És nem mellesleg jól profital. Szerencsések vagyunk, mert biztos anyagi hátterünk van. Sokat beszélgetünk, és Covid előttig sokat kirándultunk... minden idilli LENNE... de mostanában állandóan fáradt... én is az vagyok, nyilván kimerítő a sok projekt és az hogy az ember főleg otthonról dolgozik és nem igazán tud kikapcsolni... tudom, es sokak problémája most...

De valahogy kezdem kevésbé érteni... most hogy én is fáradtabb vagyok, nem mindig van erőm “felvidítani” és ha nem teszem, akkor mindig olyan melankolikus. Nem jar el, nem irogat masokkal (siman szoktuk egymas telefonjait hasznalni, ezert tudom) időben jön haza munkabol... kedves stb...

De hazajön és teljesen fáradt, kimerül, erőtlem allandoan... kb 8 hónapja elhatároztuk hogy itt az idő a Babaprojektre... és kötelességtudóan havi -2-3x szeretkezünk, kb olyankor amikor úgy ítéljük hogy nagyobb az esélye a teherbe esésnek... de amúgy olyan mintha közömbös lenne...

De közben naponta megdícsér hogy szep vagyok, meg csinos... stb....

Nem tudom mi a gond... vagy hogy normalis-e hogy ilyen ritkan vagyunk együtt... a gyerek sem akar összejönni... es kezd nagyo faraszto lenni hogy nindig csak nekem kell vidamnak lennem ahhoz, hogy ő is az legyen... lehet hogy ilyen típus? Csak ennyi sok ev alatt nem vettem eszre?? Nem tudom :/



2021. ápr. 16. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a vírus helyzet depresszióssá tette egy kicsit, én is ilyen vagyok most, mint ő. De egyébként is otthonülősebb típus vagyok, nincs kedvem egész nap pörögni meg programozni.
2021. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Annak, hogy mindig fáradt, oka kell, hogy legyen. Ahogy az előttem szóló írta, meglehet, hogy depresszióba kezd belecsúszni, de akár betegség is lehet a háttérben. Egy laborvizsgálat szerintem kezdetnek jó ötlet lenne. Szerencsés veled a férjed, hogy ennyire pozitív vagy mindig, ez ritkaság. Viszont amíg ebből nem lábal ki valahogy, én nem vállalnék mellé még gyereket. Nekünk van kettő, nem akarunk többet, mégis jóval többször vagyunk együtt, mint ti. Fontos lenne beszélnetek minderről, mert te így nem vagy boldog, és valószínűleg nála is van valami gond.
2021. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Kötelességtudóan havi 2,3 szex.

Erre nem vállalnék gyereket.

2021. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is szemetszúrt, hogy kötelességtudóan havi 2-3 szex

Én azt érzem az írásodból, mintha minden katonás lenne. Mit hogy csináltok, minek hogy kell lennie, munka, pénz, projekt, meg a kötelességtudó szex....

En inkább azt tudom elképzelni, hogy a párod belefáradt ebbe. A monoton és megtervezett dolgokba.

Semmi spontán dolog, spontán szex.

Csak amikor kell, amikor nagyobb az esély a babára.

Hát ettől nőként is elmenne a kedvem....

Jó lenne szerintem pár nap/hét szabi. Kirándulás, spontán dolgok, spontán szex, egy kis szenvedély vagy bármi amitől úgy érzi, hogy Él és nem robotol.

2021. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyszerűek.
2021. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én egy panelakás felújításába kikészülök munka mellett ti meg mar másodszorra építkeztek?? Szerintek ez csak a TE hobbid ő meg kötelességtudóan asszisztál. Nem csoda ha kikészült, kifáradt, lehet hogy valami betegsége is lett az állandó leterheléstől.
2021. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nincs minden rendben köztetek, akkor a szex is rendben lenne.

Tegyétek rendbe a dolgokat vagy egyedül fogsz gyereket nevelni.

2021. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kötelességtudóan 2,3 szex. Projekt a gyerek is? Nálatok az egész élet projektekből áll?

Azon még nem gondolkodtatok, hogy nem robotok vagytok?

2021. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

4.-ig igen, pont ez ami most hiányzik az a kikapcsolódás, nyaralás... Mert eddig a Covid előtt pont úgy vészeltük át mindig a nehezebb fárasztóbb időszakokat, hogy utána elmentünk egy jó kis 3 hetes nyaralásra, ami már ugye 1 éve nincsen :(


Tényleg igazatok van, nem vagyunk robotok. És sok mindent beláttam olvasva a kommenteket.


Azt viszont hozzà kell tennem, hogy én nem úgy látom hogy ezek csak az én “projektjeim”. Mert mi pl nem az a fajta pár vagyunk ( és sosem voltunk. Ő sem amikor még nem velem volt) akik esténként leülnek TV-zni. Tudom, furák vagyunk :D de ezért szép a világ mert olyan sokszínűek vagyunk.

Mi esténként a házat/vagy épp lakást beszéljük át... stb. Eddig ezeket főleg azért csináltuk, mert el akartunk jutni erre a szintre ahol most vagyunk... mert venni egy lepukkant lakast, majd felujitani sajátkezűleg, majd eladni profittal... ezekből lassan eljutottunk oda hogy most végre a Saját hazunkat tervezzük. És megállunk, ez elvileg az utolsó “projekt”

Tényleg fárasztó évek voltak, de sok sok kitartó munkával mi gyorsabban eljutottunk ide, mint korunbeli barataink. És ez is volt a célunk. Hogy még fiatalon legyen házunk, ne csak nyugdíjasan...


Eddig bírtuk energiaval... de amúgy gyerek nélkül egy fiatal parnak azért kell hogy legyen szabadideje ezekre... ha mondjuk a szabad órákat közös beszelgetessel, borozassal es közben projekt-tervezéssel tölti... vagy rosszul látom?


Lehet hogy igazatok van, és babaprojekt előtt még ezt rendbe kellene tenniy lehet hogy most erre fogok koncentralni. Hogy ez a dolog rendbe jöjjön, és hogy befejezzük az utolso projektet... csak hát nekem is ketyeg a biologiai órám... és félek hogy mire elkészül a ház, addigra már nagyin nehez lesz teherbe esnem... addigra kb már 35 leszek....addig nem várnek...

2021. ápr. 17. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem olyan pár vagyunk, akik esténként tévét néznek. De a munkán meg a tévénézésen kïvül vannak azért dolgok, amivel egy pár foglalkozni tud és akar esténként. Mert a felújítás az nagyon kemény munka, egy második munkahely. Esténként mikor nekem lakásprojekttel kellett foglalkoznom munka után meg "szabadidőmben" obiba szaladgálni, nekem alvászavarom alakult ki. Jódolgomban nem ezzel töltöm a párommal az estét.

Az is lehet, hogy ha mindig teletömitek munkaval, gondolkoznivalóval, projektekkel az időtöket, akkor van valami, amit "nem akartok beengedni", amitől féltek. Ha kicsit elengednétek magatokat, lehet, hogy valamivel szembe kéne nézni, amivel nem mersz, vagy nem mertek.

2021. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!