Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy úgy érzem, hogy elhanyagol a barátom, többször jeleztem neki, aztán ez egy ideig-óráig változik picit, majd ismét elhanyagol... Elhanyagolás alatt azt értem, hogy lemondja a közös időtöltéseket vagy szól, hogy késni fog, mert általában a családja ugráltatja. Ő még otthon lakik. Mondtam már neki, hogy több időt szeretnék vele tölteni, az nem normális, hogy egy héten kb 2x találkozunk néhány órára vagy 1-2x ott alszom. Egyet is értett velem, de nincs változás. Most legutóbb ismét lemondta a találkozást, inkább az anyjával ment ügyeket intézni (amit egyébként egyedül is megtudott volna oldani). A család egyébként az előző barátnőjét preferálta, barátomnak a mai napig a kocsi kulcson van egy kulcstartó amit tőle kapott és nagy betűkkel rajta van a tőle kapott beceneve.


Szerintetek túlreagálom a dolgokat vagy jogos valamilyen szinten a "kiakadásom"?


Én 25/L ő 28/F


2021. ápr. 16. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi rad flag kellene a nő társaimnak, hogy ilyen pasikkal ne álljanak össze?

- mamahoteles

- anyuci pici fia

- nincs túl az exén

- a családja sem 100 - as, ha a tudtodra adja, hogy az ex "jobb" volt

- nem akar veled lenni

- ígérget, de nincs változás


Nem te vagy az a nő ezek alapján, aki ki fogja őt robbantani otthonról. Remélem, ezzel tisztában vagy.

2021. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És félreértés ne essék, alapvetően nincs azzal gondom, ha valaki otthon él még ilyen korban. Volt exem, akinek az anyja szintén az exet istenitette. De az én akkori barátom minden egyes napját velem töltötte és nem érdekelte anyuci véleménye ilyen téren sosem. Majd idővel szépen összeköltöztünk. De az én exem nem őrizgette az extől kapott dolgokat, főleg nem látványosan. Aranyos egy ilyen kulcstartó, én sem dobnám ki. De ha már új párom van, megtisztelem annyival, hogy az ilyen dolgokat szépen elteszem valahova egy dobozba, pláne, ha ennyire egyedi és egyértelmű. Akkor sírtam fel, amikor először átmentem az exemhez és jött az ex anyós jelölt egy nyaklánccal, hogy mostmár újra hordhatja az exem, mert az én kezdőbetűm is pont ugyanaz, mint az ex barátnőjé (ez a kezdőbetű volt a láncon.)

Biztos, hogy akkor látott volna utoljára az exem, ha hordta volna azt a nyakláncot.

2021. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2/3-as: Teljen igazad van. Korábban ha valaki azt mondja, hogy velem ilyet megtesznek és nem dobom azonnal, nem hiszem el. Nem tudom mi tart vissza, talán azért is írtam ide, hogy egy kis megerősítést kapjak.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. ápr. 16. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerelmes vagy, valószínűleg és még reménykedsz. Nincsen ebben semmi elítélnivaló, mindenki átmegy ilyesmin legalább 1x,ezekből tanulni kell. Ha nem vagytok régóta együtt, azért hamar ki fogod heverni. Gondolom heti 2 tali alatt olyan borzasztó nagy kötődés nem tudott kialakulni. Ne húzd tovább az értékes idődet, mert minél tovább maradsz benne ebben, annál nehezebb lesz. Egy férfi ha akar téged, állandóan veled akar lenni. Ezt hidd el és ezt mantrázd magadnak.
2021. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy ha te nem keresed és nem mondod, hogy találkozzatok, akkor mi történik! Hátha észbekap! Ha mégsem, akkor meg legalább látni fogod, hogy csak te teszel a kapcsolatért és nem fogod úgy sajnálni, ha véget ér!
2021. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2021. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem ezt a jogos-nem jogos, meg túlreagálós megfogalmazást. Szerintem nincs olyan, hogy túlreagálod. Téged ez bánt, kimutatod, megéled az érzelmeid. Pont.

A kérdés az, hogy neked jó így? El tudod fogadni, hogy ő ilyen és ez nem fog változni? Tudsz így hosszú távon élni?

Az nem jó hozzállás, hogy túlreagálod, innentől tegyél úgy, mintha nem esne rosszul. Szenvedj tovább, csak halkan.

2021. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem az exemmel jársz? 😅 Mert ha igen, lépj ki mielőtt megnyomorít a családjával együtt 😀
2021. ápr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány red flag kell neked, hogy észhez térj???


- otthon lakik (oké, ezzel nincs baj, vannak, akik inkább maradnak a kényelemben 30 évesen is)

- lemondja a programot... és újra... és újra

- késik a találkozókról

- lemondja a programot, mert ANYUCIVAL megy ügyet intézni (WTF?)

- extől kapott kulcstartót dédelgeti


Ez a pasi egy éretlen, kapcsolatra alkalmatlan kölyök.


Szakíts vele, mielőtt belenyomorodsz a "szerelembe" - ami rhadtul nem kölcsönös -, vagy ő dob ki, mert talál olyat, aki hasonlít az exére/megfelel anyucinak.

2021. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!