Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenységre vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 6 éve vagyunk együtt. Neki az előző kapcsolatából van 2 gyereke. Az anyjukkal elég csúnyán váltak el anno,ezért jóformán már csak a gyerekek miatt vannak kapcsolatban. 6 évvel ezelőtt,amikor még csak ismerkedtünk azt mondta nekem,hogy soha nem tud annyira szeretni mást,mint ezt a nőt. Azóta is bennem van,hogy ezt még most is így gondolja-e. Ha rákérdezek nyilván nem mondja meg az őszinte választ,még ha úgy is lenne. Amikor velem van,akkor általában szidja a nőt,de ha vele telefonál,akkor totál megváltozik. Szerintetek van okom féltékenységre vagy csak túlreagálom?

2021. márc. 10. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem szidunk olyan embert, aki felé már nincsenek érzelmeink.

Miért is viseled el azt 6 éve, hogy csak második vagy?

2021. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű.


Van amit az ember évek múltan se tud elfelejteni, túltenni magát. Meg mégiscsak van 2 közös gyerekük.


Arra figyelj mit tesz, mit tesz meg érted.

2021. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Túlreagálod. Azt a kapcsolatot lezárta. Természetesen a múltjához tartozik,közös gyerekeik vannak, ezért mindig benne lesz az a nő az életetekben, de vélhetőleg "csak" a gyerekek kapcsán, amit viszont el kell fogadnod.


Te így ismerkedtél meg Vele, így fogadtad el. Muszáj a kapcsolat folytatásához túltenni magad ezen a dilemmán.

2021. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Én is ebből indulok ki. Egyébként van oka rá,hogy szidja az exét,mert állandóan keresztbe tesz nekünk,mindenben,amiben tud. De én is így gondolom és nem akarok túl későn ráébredni,hogy csak egy pótlék vagyok. Nehéz dolog ez.

2021. márc. 10. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Már most is túl késő van a ráébredésre, úgyhogy mindegy.
2021. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem kezdenék olyannal, akinek mástól van gyereke. Az ex örökké ott lesz...
2021. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!