Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megbocsátható vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párom nemrég találkozott a (nő) unokatesójával akit el kellett vinni a csajos egyik barátnőjéhez. (én nem voltam ott). Mikor hazajött a párom megemlítette, hogy mennyire tetszett az uncsija barátnőjének.

Ezzel nincs is gond. :) Viszont másnap a párom írt az uncsijának, hogy találkozzanak, iszogassanak és hívja magával a barátnőjét is.

Ezt miért csinálhatta? Ez kb 2 hete történt, végül amúgy valamiért elmaradt az iszogatós találkozó de én ezeket tegnap tudtam meg teljesen véletlenül.



2021. febr. 16. 08:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon gáz.
2021. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is gáz.

De beszéld meg a barátoddal.

Ha szóba hozod, és nem akad ki, és tudtok róla beszélni, akkor nincs baj, de ha elbagatellizálja vagy ideges lesz, akkor van.

Szemléltetésképp nyugodtan vázold fel neki fordított helyzetben. Ö mit szólna, ha te tetszenél valakinek és te találkozni akarnál vele?

2021. febr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Sztem itt valami mellekefeles lesz elobb utóbb
2021. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amint megtudtam szóba is hoztam. :)

Magyarázkodott össze-vissza. Először azt kamuzta, hogy beakart mutatni az uncsijának (akkor miért 2 hét után tudtam meg ezt az összejövetelt + mi közöm a másik leányzóhoz?!).

Utána megemlítettem ezt, hogy ne hazudjon mert akkor pont összekaptunk valamin. Akkor azzal jött, hogy teljesen ki volt bukva és akkor ez tűnt jó ötletnek.

2021. febr. 16. 08:44
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Én dobnám mert megvolt benne a féltékennyé tevés vagy a megcsalás szandeka.

Ezt nem akarnam javítgatni mert én ilyen játékot nem játszom.

2021. febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Jha, legközelebb ha ki lesz bukva akkor félre is kefél? Bocs, de én is ki szoktam bukni néha, mégsem mászok be senkinek az ágyába és nem hívok el vadidegen nőket iszogatni. Pláne ha van párom.
2021. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondom hogy dobnám, de nagyon komolyan leülnék vele megbeszélni, és nyomatékosítanám, hogy nekem ez nem elfogadható, és ha mégegyszer ilyet csinál, akkor szakítok. Egyértelműsítsd.

Ne csak odamondás szintjén, hanem üljetek le, hogy most akkor tisztázod. És persze kérdezd az ő véleményét is.

2021. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
"ki volt bukva és akkor ez tűnt jó ötletnek" Jéééézusom, ilyen gyenge, gagyi dumát! Én ezek után erősen elgondolkoznék, hogy érdemes-e ezzel a derék emberrel tovább tervezni.
2021. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ki volt bukva ez tunt jo otletnek vagyis meg akart csalni de nem jott ossze neki
2021. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Minden férfi ilyen
2021. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!