Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonló okozott elhidegülést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló okozott elhidegülést a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Amikor nem törődött a házi munkával,

Vagy mindig csak a "majd"-okat kaptad válaszként, aztán ez sose jött el,

Vagy olyan kifogásokat talált, amit te is tudtál hogy nem igaz,de ő indokként hozta fel

Vagy nem foglalkozott magával és az ész érvek se tudták rávenni a mozgásra.


2021. ápr. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Hasonlot kaptam

Azert nem akarnak velem komolyat mert nem akarok konyhatunder lenni. Ezek ugy mennek neha

2021. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nálam hasonló szakítást okozott. Hülye leszek olyannal maradni, akiből kiábrándultam.
2021. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán a sok "majd" önmagában is kiábrándító tud lenni, legyen akármiről is szó.

Házimunkában elvárok némi partnerségekt, de alapvetően én szeretem csinálni, úgyhogy ezen nem sűrűn lehet velem vitatkozni.

Drasztikusan még nem híztak meg mellettem. Az exem 10-15-20 kilót is volt, hogy hízott. Úgy is imádtam. Majd fokozatosan lement róla, mikor stresszesebb, hajtósabb munkája lett. Próbáltam mozgásra ösztönözni, hogy jöjjön velem futni, de nem szerette. Én meg nem erőszakolok rá olyat a páromra, amit nem élvezettel csinál. Számomra úgy is vonzó maradt, szóval nem zavart.

A kifogásokat viszont a majdokkal együtt utálom.

2021. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy mire mondja azt, hogy majd. Ha a takarítás, az oké. De az gáz, ha valaki a házasságra és a gyerekvállalásra mondja ezt hosszú évekig, miközben egyiket se akarja. Ennél kevés undorítóbb árverés van.
2021. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!