Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Másnak is sok lenne?

Figyelt kérdés
Nektek is elegetek lenne egy idő után, ha a barátotok/barátnőtök órákig duzzogna azért, mert összeszólalkoztatok valami miatt, de tök mindegy igazából lehet ez egy olyan jellegű dolog is ami neki nem tetszik, nem kell feltétlen, hogy vita legyen. Olyan szinten meg van sértődve, hogy hozzászólni nem lehet, de tényleg órákig.Borítékolható, hogy aznap már akkor programot sem fogtok csinálni. Lehet, hogy jogos dolog miatt akad ki, de könyörgöm, szerintem ez akkor is túlzás amit csinál. Normális válaszokra vagyok kíváncsi. Ki hogy van ezzel a dologgal? Ki mit tenne ebben az esetben? Vagy szerintetek mennyire van ez így rendben? Mert nekem nagyon az agyamra megy.

2021. ápr. 17. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez attól függne, hogy milyen gyakori ez a kiakadás. Nem mindegy, hogy minden héten van ilyen, vagy évi 1-2 alkalomról beszélünk. Előbbi esetben sok lenne. De ha évente 1-2 alkalommal nem tudná rendesen kezelni a problémákat, és ez lenne a legdurvább, amit csinál, hát legyen.
2021. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A barátomat irto gyorsan ki lehet engesztelni..szoval :D


Forditva..hát néha kell 2 nap is hogy békén haggyon, aztán minden happy újra

2021. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen nem nő/férfi hanem gyerek nem érdemes velük bármi komolyan tervezni.
2021. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1#


Igazából változó, vannak olyan időszakok, amikor havi szinten előfordul, de van amikor ritkábban. Csak az a szar, amikor hétvégén tudunk csak találkozni, mert nem élünk együtt még, és akkor van ez. A fél hétvége elmegy az ilyen hülyeségekkel, még akkor is, ha mondom neki, hogy hibáztam ebben és ebben, ha mondjuk vitatkozunk valami kapcsán.

2021. ápr. 17. 15:00
 5/14 A kérdező kommentje:

3#


Nyilván van ez a hülye szokása/viselkedése, de egyéb téren nagyon talpraesett, céltudatos és semmi rosszat nem tudok rá mondani, szóval abszolút nem gyerekes. Viszont ez az egy dolog, amivel nagyon ki tud akasztani sajnos.

2021. ápr. 17. 15:03
 6/14 A kérdező kommentje:

2#


Köszönöm neked is a választ!

2021. ápr. 17. 15:04
 7/14 anonim ***** válasza:
5 érzelmileg lehetsz te gyerek 70 éves milliárdosként is.
2021. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7


Lehet van benne valami.

2021. ápr. 17. 15:06
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
3 nem írod hogy neked mit ad a rátermettségéből.
2021. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egészségtelen szülei lehettek.

Én egy ilyet már kidolgoztam egy barátomból. Nem lennék nagyon türelmes. Folyamatosan beszélnél hozzá, hogy nyiljon fel, mert ez így nem jó.

2021. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!