Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre, hogy egyszerűen bolondulok érte? Vagy észreveszi, csak éppen egy cseppet sem érdekli? Nagyon rossz ez így. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, egy haveromon keresztül. Másnapra megbeszéltünk egy randit, minden tök jól alakult, nem siettünk el semmit, csomó ideig még csak csók sem volt köztünk. Msn-en nagyon sokat dumálunk majdnem minden nap, szinte van hogy hajnali 2-ig.Aztán a randi után, amikor meg volt beszélve a tali, folyamatosan hozta a haverját, aki bemutatott minket egymásnak. Az ötödik-hatodik ilyen este után kicsit kezdett idegesíteni. Aztán egy csoda folytán, valamelyik nap kettesben tudtunk találkozni. Elmentünk erre-arra, kicsit sétálgattunk, aztán feljöttünk hozzánk. Nem akartam vele lefeküdni, meg semmi hátsó szándékom nem volt, csak hogy kicsit közelebb kerüljek hozzá. Hát most végülis ez sikerült, nem is kicsit kerültem közel hozzá. Azóta ugyan úgy sokat beszélünk msn-en, csak amikor éppen feljön az az este, annyit mondd hogy jó volt, szeretne még látni az után is, csak nem tudja, mikor ér rá. Én ezt elfogadom, meg örülök hogy akar még látni, úgyis én már lehet hogy totál bele vagyok zúgva, csak nem tudatosult még bennem teljesen. Aztán lehívott magához a haverom.(Aki bemutatott), és kérdezte, hogy hogyan alakulnak a dolgok. Elmondtam neki, hogy elmondása szerint a család miatt nincs sok ideje, és nem tudom hogy mikor találkozunk. Amikor is egy haverjával(csajjal) jött velünk szembe. Látszott rajta, hogy örül nekem, csak láthatta rajtam, hogy én valamit nagyon nem értek. (Meg volt beszélve egy tali, csak lemondta, mert hogy mennyire nincsen jól).Amikor meg már négyen voltunk, szinte rám sem nézett, hozzám sem szólt, vagy csak akkor, amikor a csaj, meg a haverom előttünk volt. Inkább nem kérdeztem tőle, hogy ez most így mi volt.Ma még nem beszéltem vele, de annyira más volt így...mintha nem akarna tőlem semmit, és inkább lemondogat, mint hogy megbántson.(Mondjuk annó még msn-en azt írta, hogy neki mind1 más mit gondol, akivel nem akar találkozni annak meg mondja szemtől szembe.)Szóval ha nem akarna többet látni, már lehet hogy tudnám, de ha meg igen, akkor miért ennyire más társaságban, és miért nem veszi észre, hogy bolondulok érte? 19/L
2010. aug. 21. 20:13
 1/4 anonim válasza:
A pasik néha tudnak hülyék lenni,viszont egyszerűek:D Szerintem ezt beszéld meg vele,hogy miért van ez,miért csinálja? Ne msn-en,hanem talizz vele,és figyeld a reakcióit:)
2010. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ha akarok vele találkozni, akkor lemondja..

Múltkor amikor találkoztunk minden rendben volt...Lehet csak arra kellettem neki, aztán mehetek a sóhivatalba...De remélem hogy nem, mert tényleg kezdem nagyon megszeretni:)

Köszönöm a választ!

2010. aug. 21. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ... én pasiból vok... és szerintem csak arra kellettél a srácnak!!:S:S Kérdezz rá akár msn en is ha máshogy nem megy! csak azt nem értem hogy miért az ilyen pasikra buknak a csajok?!!! Erre válaszoljon már valaki!! :S:SS 22/F
2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De azt megmondta volna személyesen...Elvileg...

Meg nem néz ki olyannak...mondjuk lehet épp ez az.

De remélem nem csak kihasznált, akkor nem hiszem hogy ennyit foglalkozna velem...Már msn-en..

Aztán ezt csak ő tudhatja igazán...

Köszi a választ:)

2010. aug. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!