Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekes lenne a hozzaallasom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes lenne a hozzaallasom?

Figyelt kérdés

Huszonevesek vagyunk, van mar egy kozos gyerekunk, aki lassan 5 honapos.

Parom mindigis nezegette a seggrazo videokat titokban, de egy ido utan mar felismertem a videok alatt futo zeneket,meg egyre surubben nezi ezeket az elmult honapokban. Akarhanyszor szovatettem, hogy ez engem egyszeruen zavar, o letagadja ingerulten "mondom, hogy nem neztem vegig" cimszoval. Nemegyszer van az hogy 2-3szor is vegignezi egymas utan ugyanazokat a videokat.

10/8ra saccolom magam, magas vagyok, vekony, de formas ott ahol kell meg igy szules utan is pikkpakk visszanyertem az eredeti alakom, nem log semmim, nem lettek rajtam striak.

Szerinte gyerekes vagyok hogy ez engem zavar. En se nezek felmeztelen csavokat, mert szimplan nem erdekelnek. De en vagyok az, aki rosszul latja/hallja, majd mikor kerem tole, hogy mutassa mit nezett ugye kepbe kerul egy kardashian meretu segg. Ilyenkor egybol letamad es a hianyossagaimat vagja a fejemhez, vagy belem akarja magyarazni, hogy en vagyok a rossz.


2021. ápr. 18. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? És minek szültél gyereket egy ilyen kisfiúnak?
2021. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
ha nem szólnál érte, nem akarna védekezni. szerintem mindenki olyan zenét néz, amit akar. én sem szeretném, ha valaki rámszólna, hogy mit nézek.
2021. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind kettőtöktől gyerekes reakció. Tőled is, hogy megszabod mit nézzen, tőle is, hogy letagadja sértődötten.
2021. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!