Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani párom szerint, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani párom szerint, ha a gyerekem az anyjával lerobban valahol, én nem hozhatom el csak a gyereket. Ez helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod idióta és őt kéne inkább otthagyni.
2017. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha a kérdés arra vonatkozik, hogy a gyereket hoztad csak el, az exed otthagytad, akkor a párodnak van igaza.

Ha arra gondolt, hogy a nő maradjon ott az út szélén, csak a gyereket viheted el, akkor nem. Viszont jobb, ha elkezdesz gondolkodni, hogy érdemes-e olyannal tervezni, aki képtelen elfogadni a múltadat.

2017. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindkettőt elhoztam.
2017. aug. 13. 09:37
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Én sem örülnék neki, ha az exét furikázná a férjem.
2017. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És akkor szerinte mit kellett volna csinálnod? Otthagyni az út szélén? Nem féltékeny kissé az új párod? Nem normális gondolkodás, ő a gyermeked anyja, ha a feje tetejére áll, akkor is, jobb lesz ha megbarátkozik ezzel.
2017. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te csináltad jól. Nem csak úgy furikáztad, hanem lerobbant, bajban volt úgymond, és te segitettél. Ha szerinte a gyereked anyját ott kellett volna hagynod az út szélén, akkor inkább azon gondolkoznék hogy őt kellene ott hagyni.
2017. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok emberség szorult bele,egy idegennek is segítenék gyerekkel.

Még ő is maradhat az ut szélén.Remélem a sors nem marad adósa.

2017. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd kis idő múlva eltilt a gyerekedtől is, de ne legyen igazam.
2017. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Fel se merüljön Benned a kérdés,hogy mit kellene cselekedned. Bajban van, a gyereked+ a gyereked anyja. Azt sem hagyhatjuk figyelmen kívül,hogy még idegennek is segítünk ha bajban van.

Ráadásul mit szólna a gyereked ha az anyját otthagynád?

Az enyém biztos nem mozdulna mellőlem egy tapodtat sem.


A mostani párod annak tudatában lett a párod,hogy ovlt egy előztő életed, ráadásul gyereked is van abból a kapcsolatból, ami örökké össze fog kötni Benneteket a volt pároddal, a közös kérdések, problémák miatt, amiből még rengeteg lehet a továbbiakban.


Hogy fog ehhez a kérdéshez majd a későbbiekben hozzáállni? A gyereket magában nem nézheted, ha az anyjával él egyértelmű,hogy kommunikálni kell Vele is, sőt, döntéseket hozni.És örülni kell annak,ha az a kapcsolat kommunikáció szinten megmaradt, esetleges nagyobb botrányok, veszekedések nélkül.

2017. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát ha a jelenlegi páromnak ilyen megnyilvánulása lenne, egyből jegyet váltana vele az exek táborába.

Szerintem evidens hogy nem hagyjuk ott a gyerekünk anyját, apját, még akkor sem ha mondjuk nem túl jó voszonyban váltunk el.

Arról nem beszélve, hogy egy ilyen eset a gyerek szemében mégis hogy jönne, hogy az anyját otthagyod? Anyut most itt hagyjuk jó, majd valahogy hazajut, de én nem vihetem el mert Jucika mérges lesz. Vicc...

Nekem biztos nem kéne olyan nő, akibe ennyi minimális emberség nem szorult.

2017. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!