Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek közt is vannak incelek, vagy ez csak hetero pasikra igaz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Gyökerek mindenhol vannak, kortól, nemtől, irányultságtól függetlenül.


Valaki biiiztos hibás azért is, mert nekik nem jut kuki/popsi.

2021. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én több tinder tesztet csináltam:


1. Nálam csúnyább, de jómódú heteroszexuális fiú

2. Nálam csúnyább, de jómódú homoszexuális fiú

3. Én, mint heteroszexuális fiú

4. Én, mint homoszexuális fiú(ez a grindr -en volt és 1db selfie -t tettem fel)

5. Csúnya, elhízott, viszont magát plus size modellnek képzelő heterozexuális instagramkirálynő.

6. Átlagosnál kicsit bénább kinézetű heteroszexuális lány

7. Átlagosnál kicsit bénább kinézetű leszbikus lány.

8. Fabio Teles férfi modell, mint 25 éves heteroszexuális projektmanager (elméletileg talán naturálban épphogy elérhető izmos testtel).

9. Heteroszexuális modell csaj (insta link nélkül).


9: Neki elképzelhetetlenül sok matche volt. Az izmos modelleken kívül egy idő után Törökországból kapta az ajánlatokat szupergazdag üzletemberektől. Egy ilyen lány pár év alatt gyakorlatilag egész életére meg tudja oldani az összes pénzügyi problémáját.

6: Ugyanúgy dőltek a matchek, mint a 9esnek, tehát a alef nulla match. Ami különbség, hogy miután nem írtam vissza a fiúknak, 1 leírta, hogy mekkora szemét vagyok. Volt egy másik fiú, aki meg megkérdezte, hogy férjet, vagy szeretőt akarok -e, ami egy tipikus antifeminista incel kérdés. Ugyanezt a 9es csajnál nem tapasztaltam. A török üzletemberek se jöttek.

5: Ez volt a brutális teszt, mivel NÁLA IS VÉGTELEN MATCH. Ami rosszabb volt az előzőknél, hogy volt aki matchelés után rögtön unmatchelt, viszont cserébe szexuális frusztráltságot nem vetítettek rám a fiúk. Bematchelt egy 2pac kinézetű, gazdag, de ismeretlen külföldi fekete rapper is, tehát igazából ennek a lánynak még lehet jobb is volt, mint a 6osnak.

8: Neki is végtelen like -ja volt, bár ezt a számot nem 2 óra, hanem 1 nap alatt érte el. Gyakorlatilag ROSSZABB neki, mint az 5ös kövér csajnak volt. Ami beteg, hogy annak ellenére ért el ekkora sikert(a lányok kezdeményezték nála a beszélgetést), hogy szerintem egy értelmesebb lány hamar észrevehette volna, hogy kamu (modell kinézet, 25 évesen projekt manager, nincs insta link)

2021. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2021. ápr. 18. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

4: Ha a sikeresség szerinti sorrendet nézzük, a következő én vagyok a grindr -en. Gyakorlatilag pár órán belül rámírt egy izmos majdhogynem modell arc, tehát ha az ember elér egy decent kinézetet(nem kövér stb), homoszexuálisként gond nélkül tud párt találni.


2: Őt a Tinderen indítottam. Neki már nem volt olyan jó a tapasztalata, mivel izmos modellel nem matcheltem, viszont elfogadható kinézetű párt gond nélkül találtam. Már nem emlékszem a pontos számra, de itt volt először az, hogy már nem igazán lehetett válogatni. Összesen 1 nap alatt kb 10 matchem volt úgy, hogy mindenkit jobbra húztam szinte(álltalában 1 balra 1 jobbra a taktikám, hogy a mocsok Tinder ne shadowbannoljon).


7: A sorrendben ő a következő. Ugyanaz a profil, mint a 6os, csak leszbikusként. Amit talán el tudok fogadni, hogy leszbikus femcellek létezhetnek. Bár a csaj eleinte jobban teljesített, mint a 2es csávó, a második nap végére kiírta a Tinder, hogy elfogytak a like -olható emberek. Ami idegesítőbb volt, hogy akikkel matcheltem, többnyire nem leszbikus kapcsolatra kerestek partnert, hanem hármasszexhez egy Chad mellé (pofám leszakad).


3: A sorrendben én vagyok a következő. Jelenleg átlagosnál valamivel szerintem jobb kinézetem van, de még nem vagyok izmos.

1 nap alatt lett 9 matchem, amihez a következő napokban hozzáadódott 1 -1. A probléma viszont az volt, hogy a lányok közül csak 1 írt vissza, akiről kiderült, hogy Tinder passportot használ és 10000km -re lakik (Csak az első nap írtam egyébként).


Jóval nagyobb sikerem volt Tinder passporttal Kenyában. 1 nap alatt 29 match. Mondjuk ők kevésbé felszínesek, így lehet számított nekik a pénzem is(a magyar lányokat csak a Chad kinézet érdekli szerintem).


1: És ez a brutális. A csávó ugyanaz mint a 2es, csak heteroszexuális. Átlagosnál csúnyább kinézet, de cserébe kompenzálja a munkájával(programozó) és magas is. 1 nap alatt 1 matche és 2 like -ja volt összesen. A második nap 0 match.

2021. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataidat 2-es és 4-es, pont most akartam feltérképezni a lehetőségeket.
2021. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk ők kevésbé felszínesek, így lehet számított nekik a pénzem is(a magyar lányokat csak a Chad kinézet érdekli szerintem)."


Ez kicsit viccesen hangzik.😅

2021. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!