Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek paranoiás vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek paranoiás vagyok vagy tényleg megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Sokszor elgondolkozik, találtam nála egy megkezdett óvszeres dobozt, mindig olyan fura illat van ha beszallok az autóba (olyan női parfüm illat szerű, de azt én érezném vagy csak bekepzelem?!)
2021. ápr. 18. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem elég bizonyíték ez sajnos.
2021. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha ti sosem szexeltek óvszerrel, akkor szerintem ez már önmagában elegendő bizonyíték.
2021. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hàt nem a haverja miatt tart magánál óvszert ..
2021. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezz rá.
2021. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
A megkezdett óvszer azért már necces. Én már mondjuk originál miatt is aggódni kezdenék, mert nem használunk. Szembesíteném azzal a megkezdett dobozzal...
2021. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elgondolkodás semmit nem jelent. Sok pasi szeret csak úgy bambulni maga elé, sőt, az agyuk is lekapcsol.

Mi a kocsiba dinnyés légfrissítőt vettünk, jó émelyítően édes illata van.

Az óvszeres doboz meg.. Hát lehet intő jel, rákérdeznék. Velem előfordult már ez egyszer, azt mondta az apja kért tőle. (Még nem éltünk együtt és a szülei a majdnem válásuk után akkor békültek.) Lehet hogy nem igaz a sztori és lufit fújt belőle, vagy ki tudja, de 100% hogy nem csalt meg. De mint mondtam, rá kell kérdezni.

2021. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!