Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi, egy fiatal kolléganőjét kocsival, haza szokta vinni, és ti máshol dolgoztok nem egy munka helyen, ti össze jönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
A pasit a neten ismertem meg, párszor randiztam már vele, de mikor ezt el mondta nekem, furcsállom, és nem tudom hova tenni a dolgot. Komoly kapcsolatot lehet úgy kialakítani valakivel, ha egy csaj erre használja? Mert mi van ha egy idő után több lesz köztük és velem csak be éri mert valójában rá vár?
2021. ápr. 20. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
mi problémád van hajnal egykor?
2021. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kommunikáció

bizalom

ennyi

2021. ápr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mível még alig ismerem, és ő is engem így nyílván, nem mondhatom azt neki, hogy zavar hogy egy csajt furikázz mert akkor félre értene dolgokat főleg ha rá kérdeznék, hogy tetszik-e neki a lány. Max ugyis le tagadná hogy nem.
2021. ápr. 20. 00:56
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

SOKAN csinálják. Ki szívességből, ki benzinpénzért.

Ha egy fiatal fiút hordana, akkor homiságra gyanakodnál?

2021. ápr. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is hasonlo volt. Csak egészségügyes. Ahol a muszakok alatt allandoan kavarodnak az emberek meg apolok meg asszisztensek meg stb.minenki volt mar joforman mindenkivel.


Az a srac ennek tetejébe nemhogycsak egészségugyis volt, hanem rendesen népszerű is.


Engem is frusztralt ez.

De ahogy jobban bele mentem az iamerkedésbe vele, lett egy 3.bökkenő is, ami miatt élbol elutasitottam es befejeztem vele.

Ha ez nem lett volna, azaz összejottunk volna, ma sem tudom mennyi nyugodt ejszakam lett volna mellette...jobb egy masik pasi.

2021. ápr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Felém is több kolléga lakott, aki kocsival járt. Mikor melyikük tudott felvenni/elvinni, de soha semmi nem volt egyikkel sem köztünk ettől.

N.

2021. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

6. Engem meg egy motoros(szuzukis)srác akart hozni vinni munkahelyen, hát nem épp azert mert ugyis egy helyen dolgozunk..


Nem feltétlenul ártatlanok ezek a dolgok.

2021. ápr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass a megérzéseidre. Most ezt emelted ki, de hogyha azt éreznéd, hogy megbízható a srác akkor hidd el nem zavarna, hogy másik lányt furikáz.

A bizalom viszont fontos úgyhogy mérlegeld magadban mit mondanak a megérzéseid.

2021. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!