Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki miért egyedülálló és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilla kérdése:

Ki miért egyedülálló és hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Hamarosan 40 éves leszek, az ismerkedés soha nem okozott gondot, mégis 1-2 hónap után zátonyra futnak a kapcsolataim. Biztos van ezer hibám, amin dolgozni kellene, de elfáradtam. Egyedülálló vagyok, leszek és kész. Bár ez nem annyira az én döntésem, csak megpróbálom elfogadni a helyzetem. Van itt olyan, aki hasonló cipőben jár? Hogy kezelitek? Mikor volt utolsó kapcsolatotok? Mi volt a leghosszabb kapcsolat?

2021. ápr. 20. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

"Egyedülálló vagyok, leszek és kész. Bár ez nem annyira az én döntésem"


Mivan? Hát kié?

2021. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
Mert olyan nők tettszenek illetve olyanokkal ismerkedek akiknek nem jövök be mostanában elég magányos vagyok
2021. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló!


Ez jogos, köszi... Írtam volna, hogy azért nem 100% az én döntésem, mert a kapcsolathoz két ember kell, és mivel a legutóbbi sem jött össze, hát arról nem 100% én tehetek... Viszont igen, az az én döntésem, hogy "bármi áron nem", és ha ez azt eredményezi, h nincs senki, hát így...

2021. ápr. 20. 10:18
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
És mit gondolsz miért nincs? Miért voltak ilyen rövidek?
2021. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Táncos közösségben ismerkedek és fél éve tilos ilyeneket szervezni. Na, ezért vagyok egyedül.
2021. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert alacsony a libidóm. Nagyon nem vagyok szexközpontú.
2021. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es, valahogy rosszul választok, és simán lehet, hogy nem jól működöm. Vannak dolgok, amikben túl magas, vannak, ahol túl alacsony az elvárásom...És általában, amit én beleteszek egy kapcsolatba, az nem kell.

Szerintem 30 fölött, de 40 körül meg aztán pláne kuka ez az egész. Aztán majd talán 70 után, megint könnyebb lesz :-D

2021. ápr. 20. 10:40
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Én néha ezen az oldalon sírok, máskor öngyilkossági módszerek után kutatok a darkweben. Aztán a párnámat bokszolva sírok az ágyamon, amiért gyáva vagyok megtenni. Utána újra ezen az oldalon sírok.


Régebben rendszeresen jártam pszichológushoz meg terápiákra meg néha a zárt osztályra is bevittek. Ott csókolóztam először és onnan volt az első szexuális élményem is.

2021. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok családcentrikus, sosem volt tartós kapcsolatom,viszont elég sok nővel volt dolgom. Dolgozom, van két házam, autóm teljesen önellátó vagyok.

Jól érzem magam bármennyire furcsán hangzik.


38/F

2021. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Szerintem ez egy felreertelmezett noszerep. Te gondoskodasnak eled meg, hogy a masik helyett elvegzed a hazimunkat, ahogy nagyanyainktol lattad, es nem marad energiad pont az olyan fontos dolgokra, amik a kapcsolatot epitenek. Mert a hazimunka egyaltalan nem fogja. Nem kell minden nap friss kajat fozni a haz uranak, azzal semmit nem ersz el, legfeljebb cseledde silanyulsz a szemeben. Olyan dolgokat csinalj, amiben tarsa vagy a masiknak. Kozos programok, minosegi egyutt toltott ido, arra van szuksege egy kapcsolatnak. Nem csilivili hazikora. A legtobben itt rontjak el.
2021. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!