Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz helyzetbe hoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz helyzetbe hoztam saját magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy egy szemét utolsó gerinctelen alak vagyok. Ezt nem kell leírni, mert tudom. 8 éve vagyok a férjemmel együtt, 2 éve alig van szex, a baba sem jött össze. Utána csökkentek az együttlétek. Ő már egyáltalán nem is kezdeményez. Én neheztelem azt, hogy nem foghatom meg, nem puszilhatom meg. De most ő is mondta, hogy úgy érzi, hogy teljesen elment a szexuális étvágya és akár 1 hónapig is kibirna. És akkor jött az, hogy 2 hete nagyon szexelhetnékem volt.. Sírva könyörögtem neki... Aztán valamit az útban felejtettem amibe belerugott és elkezdett velem uvoltozni, hogy én egy i. iótavadb***** vagyok (emiatt) Azóta normálisan viselkedik viszont én 2x megcsaltam egy nos csaladapaval és fogalmam sincs, hogy tovább.... Azóta sem ért hozzám.
2021. ápr. 20. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettem tudjuk h ugyanugy folytatod majd amit eddig.
2021. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Üljetek le és beszéljétek meg a pároddal, hogy mit szeretnétek. Azt gondolom, hogy eléggé terhelt a kapcsolat, ha a beszélgetés után mindketten meg akarjátok menteni, akkor menjetek el párterápiára.


Ha nem, akkor szakítsatok.

2021. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Gyerek nincs, a házasságot rossz, mégis mi tart vissza a válástól?
2021. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon komoly beszélgetésre van szükségetek. Vallj be neki mindent, hogy megcsaltad és hiányolsz bizonyos dolgokat a házasságból. Próbáljátok meg azért helyrehozni, bár nem lesz egy sétagalopp.
2021. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

A szerelmet, szenvedélyt nem lehet visszahozni. Jobb lenne, ha szakítanátok. Ez így csak kínlódás, egyikőtök sem boldog.

Jó volt a szex azzal a férfival?

2021. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom érteni a kétszer megcsalás eredményt. Mindegy,hogy egy másik férfival egyszer, kétszer vagy százötvenszer volt szex, az akkor is egy megcsalás. Ez bűn, ne tegyél ilyet. Soha ne hazudj, még önmagadnak se. Meg kell mindent nagyon őszintén beszélni. Hazugságokkal nincs párkapcsolat, nincs hit, nincs szeretet és nincs szex. (Ez mindkét félre érvényes!)
2021. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ennek mi értelme? Évek óta stagnál a kapcsolat, gyerek nincs, vonzalom eltűnt. Hagyd el és keressél egy normális független pasit.
2021. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már jó pár ilyen kérdésnél leírtam, hogy ilyenkor már semmi nem köti össze a a két embert csak a megszokás, de ugye az a legnagyobb úr és a félelem a magánytól a változástól és az újtól. Átéltem én is ezt sokszor szenvedtem is évekig feleslegesen. El kell válni, ahogy a többiek írták, még nem késő.
2021. ápr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kozos hitel erosebb osszetarto kapocs mint a szerelem.
2021. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!