Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mivel mentsem meg ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mivel mentsem meg ?

Figyelt kérdés

Teljesen mélyponton van a házasságom,kismamaként nehezen viselem ezt már el.

A férjem teljesen befolyásolható ellenem/ellenünk.

Ne menjünk bele abba,hogy miért nem tetszik a régi barátainak hogy velem van.

Számomra egyértelmű-irigyek.

A férjemet napi szinten szekálják velem,valószinüleg el fogják érni hogy ne maradjunk együtt mert már engem is kicsinál ez a dolog.

Ő nem áll ki értem,sem önmagáért,ez szerintem nagy baj.

Nem reagálja le a dolgot,ez talán egyfajta beismerés hogy tényleg nem a megfelelô vagyok számára.

Nem tudom mihez kezdenék nélküle mert nagyon szeretem tényleg,de mikor dolgozik is mintha 180fokban kifordulna magából,nem olyan mint mondjuk hétvégén.

Tudom nyilván hemzsegek a hibáktól,és rengeteg savazó üzenet fog érkezni.

Mégis mit lehet tenni az ilyen rosszindulató,más boldogságát irigylő emberekkel?


2021. ápr. 21. 07:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett volna gyereket szülni neki :/
2021. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem szültem neki gyereket,még kismama vagyok.
2021. ápr. 21. 07:30
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Itt a férjed a fő probléma. Neki kellene a sarkára állni, de ehelyett a károgó varjakat Isteníti. Viszont ez gondolom már a házasság előtt is így volt. Az a kérdés, hogy a körülmények ellenére miért is mentél hozzá. Nem, a szereted meg a majd érted megváltozik nem elfogadható indok. Mit lehet szeretni egy ennyire befolyásolható tutyi-mutyi hímen? És ráadásként még terhes is lettél tőle. Minek? Téged nem tanítottak meg arra, hogy kutyából nem lesz szalonna? És ne a mesekönyvek világában élj?

Tenni itt nem lehet semmit. A férjed szrik rád, az uszító "barátait" tekinti a feleségének, nem téged. Szegény gyerek.....

2021. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Azért mentem hozzá,mert szeretem.

Eddig minden jó volt ezt komolyan mondom,a barátai folyamatosan szekálták,de eldurvult kb egy hónapja.

A gyermeket kérlek ne becsméreld,mindent megfogok neki adni amit tudok!!!!

Szeretni is fogom,most is szeretem!

2021. ápr. 21. 07:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szültem neki gyereket,még kismama vagyok."


Jah, akkor az más :D :D :D :D


Én megkérdezném a férjemet, hogy miben szeretné, hogy változzak. Megbeszélném vele, hogy nagyon rosszul esik, hogy nem áll ki értem.

Amúgy honnan tudod, hogy napi szinten szekálják? Van olyan idióta, hogy beszámol róla? :D

Menjetek el terápiára, ebből így, segítség nélkül sok jó nem fog kijönni. Ha már most gondok vannak, a gyerek megszületésével csak hatványozódnak majd.

2021. ápr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én nem tartom magam hülye nőnek,ez nem kérkedés.

Ezen már túl vagyok.

Azt mondja velem minden jó,szeret engem.

Kérdeztem miben változzak.

Vannak hibáim.

A fő ok az,hogy ő például minden kapcsolatot megszakitott velük,azért mert engem a sárga földig elhordtak.Ezért szekálják még mindig.

Mindenért engem okolnak,kreálnak dolgokat.

Mivel kis városban élünk,mindent visszahallunk.

Egy példa:

—-Ja te vagy az...B.

Aki az utolsó fillérig lehúztad J.-t

Holott két helyen dolgozom ,kismamaként.

Amink van,együtt van

Nem tart el.

2021. ápr. 21. 07:40
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
A gyereket nem becsmérelte senki. Csak sajnálja az ember, hogy milyen házasságban is fogant és nagy valószínűséggel apja is csak papíron lesz.
2021. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt is elmondtam neki,hogy most még mindennek rózsaszínnek kéne lennie.

Ha meglesz a kisbaba így igaz még több probléma lesz.

2021. ápr. 21. 07:43
 9/22 A kérdező kommentje:

Azokat érdemesebb sajnálni akiket ütnek-vernek intézetben vannak.

Én mindent megfogok adni neki,nem kell sajnálni.

2021. ápr. 21. 07:44
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Jah, hogy nem is nekik mondják, csak visszahalljátok. Őszintén: Ki a francot érdekel???

Ha vannak általad is beismert hibáid, akkor változtass rajtuk!

Kezd pl. azzal, hogy ismételgeted: "Magasról teszek számomra egyáltalán nem fontos emberek véleményére."

2021. ápr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!