Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mentsem meg a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy olyan jellegű problémám, hogy a már az 5. alkalommal voltam inkorrekt a párommal. Persze mindezt úgy, hogy nem akartam az lenni, teljesen tudaton kívül történtek ezek a dolgok. Legutóbb például az volt, hogy nem tájékoztattam őt korrekt módon. Van egy céges buli kedden, amit nem mondtam el neki. Megkérdezett engem vasárnap, hogy ráérek-e kedden, amire azt mondtam, hogy igen ráérek, majd aznap kedden be is harangoztam hogy ja mégsem érek rá. Erre természetesen szólt is, hogy újra inkorrekt voltam és nincs szüksége egy olyan kapcsolatra, ahol a társa nem korrekt vele kapcsolatba. Azt mondta, hogy munka után beszélünk, de addig jó lenne, hogy kitaláljak valamit.


Segítsetek! Mit találjak ki, hogy megmentsem a kapcsolatomat?



2016. dec. 20. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján úgy tűnik, inkább magadtól kellene megmentened őt.
2016. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké. Tegyük fel, hogy nem mentem meg magamat tőle, és tényleg inkább a kapcsolatot menteném meg. Mit kéne tennem?
2016. dec. 20. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy tudatosan, vagy figyelmetlenségből csinálod ezeket a dolgokat. Bár írtad, hogy tudatodon kívül történt, de nem igazán tudom, hogy ez részedről mit jelent.

Későn szóltak a munkahelyen, hogy buli lesz? Te felejtetted el? Vagy el sem gondolkodtál azon, hogy mit válaszolsz, amikor kérdezett a párod?

Számomra nem lenne mindegy, melyik variáció igaz. Ha feledékeny vagy, akkor adj magadnak időt, mielőtt igent, vagy nemet mondasz.

És az se biztos, hogy mindig a párod kárára kell döntened, egy bulit is le lehet mondani, hogy fontos a pároddal való találka.

2016. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keresd meg, hogy mi a probléma, aztán találd ki, hogy oldhatod meg. Mint mindig :D


Mit kéne ahhoz tenned, hogy a párod korrektnek ítélje a viselkedésedet? Egyetértesz ezekkel, szeretnél változtatni? Mit kéne ehhez neked tenni, és mit kéne neki? Ilyesmiket kell megbeszélni.

Ha csak feledékeny vagy, akkor legyél szigorú magadhoz és tervezz, vezess határidőnaplót vagy valami.

2016. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Többnyire ugyan ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak, de nem találom a választ. Talán nem igazán tudom, hogy mi a korrektség egy párkapcsolatba? Ha így van, akkor tudnátok ebben segíteni?
2016. dec. 20. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Találkozz vele a buli helyett, ennyi.
2016. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugyan a buli nem kötelező, de csapatépítő jellegű. Erről ellógni nem a legjobb. Ez esetben is ezt ajánlod?
2016. dec. 20. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem mentem el a miénkre, mert nekem fontosabb a párom, de ez a te döntésed.

Nen tudok nagyon semleges választ adni, mert az én párom is ilyen, mint te. Egyszer ezt mondja, aztán máskor mást és ez úgy jön le, hogy:

- nem érdeklem eléggé, hogy válaszadáskor figyeljen rám

- mindenbe belesz.rik

- nem egyenes ember

Múltkor megmondtam a szemébe, hogy figyelj, nem tartalak egy őszinte embernek, ha ezen nem változtatsz felisút-leisút, mert nekem ez nem megy így. Én egy őszinte ember vagyok, mindig azt mondom amit gondolok és mindig azt gondolom, amit mondok. Nek tudok olyan szituációt elképezni, amikor megkérdezi valaki h ráérek-e adott nap (és közben már tájékoztattak pl, mint itt egy céges buliról) és én azt mondom, hogy persze, miközben nem. És el tudom képzelni, hogy még mi mindenben voltál vele inkorrekt.

Tanács? Sürgősen változtass magadon a te érdekedben is, mert nem csak a párodnak fog ez feltűnni, hanem másnak is és azt fogják gondolni, hogy nem vagy egyenes.

2016. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hààt pedig màs vàlasztàsod ez esetben nem sok van sztem is lekellene mondanod a céges bulit!Talàlj ki vmit hogy miért nem érsz rà sztem nem lessz gond !
2016. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért ha nem mondod le akkor lehet hogy a kapcsolatodnak annyi ha lemondod akkor legalàbb a pàrod làtni fogja hogy igyekszel és nem szarod le a dolgokat és hogy komolyan veszed a kéréseit!
2016. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!