Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történhetett miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történhetett miért nem akar vissza költözni?

Figyelt kérdés
A volt páromnak van 3 gyermeke a volt feleségétől. 6 hónapja velem él velem lakik rendszeresen látogatta a gyerekeit ismerem is őket hozzám is hozta őket hétvégente. A ház az közös a kettejük nevén van.Mi albérletet vettünk ki. 14 éve voltak együtt de megromlott. A volt párom nagyon belém szeretett nem mutatta a megcsalás egy formáját sem. Tegnap észrevettem hogy azt írja a csajnak hogy szeretlek azonnal szakítottam vele és kértem őt menjen vissza a gyerekekhez a családjához hiszen szereti őket. Mégis foggal körömmel tiltakozik. Én biztos hogy nem leszek már vele mégsem akar vissza menni csak velem akar lenni. Nem szerethet annyira hogy emiatt maradjon hisz akkor nem írta volna. Csak egyszerűen nem látom az értelmét ha saját háza van ott van 3 gyereke és még a csajt is szereti akkor miért nem megy vissza?

2021. ápr. 21. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Tuti visszaköltözne, csak a felesége nem engedi vissza és jól is teszi, kell a francnak egy ilyen patkány.
2021. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nő nem akarja visszafogadni.
2021. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A csaj 6 hónapja küzd érte hogy költözzön vissza
2021. ápr. 21. 13:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű, hogy a gyerekek édesanyja nem akarja visszafogadni, addig viszont "elvan" nálad.


Azt írod, hogy a volt párod. Tehát elvileg már szakítottatok, de még ott lakik nálad?

2021. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3-ra:

Biztos vagy ebben? Nem lehet, hogy ezzel csak téged szédít?

2021. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tegnap ejfelkor történt mondtam neki mire hazaerek 5 re költözzön el
2021. ápr. 21. 13:18
 7/13 A kérdező kommentje:
A csajjal folyamatos kapcsolatban vagyok figyelmeztetett hogy van köztük valami de nem hittem neki mert nem voltak jelei
2021. ápr. 21. 13:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez szerinted normális dolog? Gyakorlatilag hárman vagytok a kapcsolatban. Ilyet még életemben nem láttam, hogy az ex tanácsokat adjon az új barátnőnek.
2021. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem, nem is olyan régen kérdést is írtál ki. Már akkor is mindenki megírta óvakodj ettől a görénytől. Egy szavát sem hinném el.
2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Haza nem mehet, az utcan nem kenyelmes aludni, marad nalad. Amig hagyod.
2021. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!