Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a barátomról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátomról ez alapján?

Figyelt kérdés
Rendelni szoktam farm tojást egy termelőtől. Pénteken szállítja a tojást és legkésőbb csütörtökön le kell adni a rendelést. A barátom jelezte már korábban, hogy szeretne ő is tojást rendelni. Kérdeztem őt kedden, hogy mennyit rendeljek neki, mert csütörtökig le kell adni a rendelést. Azt mondta, még nem tudja. Kérdeztem szerdán, akkor is azt mondta, hogy még nem tudja. Én csütörtök reggel 7-kor úgy döntöttem, hogy megrendelem, mert nem akartam kockáztatni, hogy elfelejtem megrendelni. Rendeltem 60 db-ot összesen, azért, mert 30 nekem minimum kell, és 30-at neki. De 60 db-ot is simán fel tudok használni, mert sütök-főzök és szeretem a tojást. Mondtam neki, hogy megrendeltem, és 30-at elvihet belőle. Erre teljesen felháborodott, hogy én ezt vele nem beszéltem meg és neki lehet (!!) hogy csak 20 kell. Mondtam neki, hogy nekem az sem baj, ha 0 tojást vesz át, én csak azt mondtam, hogy max. 30-at tudok belőle adni. De elkezdett velem veszekedni, hogy ezt miért nem beszéltem meg vele. Szerintetek milyen ember a barátom?
2021. ápr. 22. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
A barátod egy buta ember. Kellően kevés intelligenciával. Puszi!
2021. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazi sz*rrágó...
2021. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Fura egy fazon na. Ilyen pitiáner dolgon nézeteltérést indítani...
2021. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Egy hisztis, döntésképtelen gyökér.
2021. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%

Ez most komoly?30 tojáson megy a vergődes?Vágj hozzá tizet,oszt megvan a 20.

Azert irigylem neha az ilyeneket.Hogy ez a legnagyobb gondjuk.A 10 tojás,meghogy nem szoltál 12 szer,csak 11 szer..

Bexarás

2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!