Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton más nőkkel flörtöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton más nőkkel flörtöl a párom, mit tudnék kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Próbáltam vele megbeszélni de erre az a válasza hogy ez nem is flört ő csak kedves/viccelődik mert ilyen a természete. A legrosszabb az hogy ő nem érzi milyen megalázó ez nekem. Ha van itt valaki aki hasonló cipőben jár, szívesen beszélgetnék vele, elfogadnék pár tanácsot.

Lassan egy éves kapcsolat és kezd tényleg elég komoly lenni de ez az egy dolog nagyon zavar.

20/N



2021. ápr. 22. 19:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Csak még egy kérdés, kíváncsiság képpen. Ti is túlzásnak találjátok azt,hogy bármilyen fiatal és csinosabb nő (pénztáros, pincérnő, ismerős ismerőse) a közelébe kerül azt egyből meg kell szólítania és valami poénosnak szánt vagy épp teljesen jelentéktelen dolgot mondania? Csak mert én az ilyen dolgokra gondoltam. Na meg az olyan megjegyzésekre egy idegennel hogy "szerintem fel akartalak szedni egyszer"
2021. ápr. 22. 22:41
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

#10 vagyok,

Pl bejött velem a ruhaüzletbe (ez 1 éve volt kb), éppen söpört fel az egyik nő, erre ő: "megadom a címem, jöhet oda is" - vigyorogva

Szokásos: pénztárnál mikor kérdezik, hogy még valamit? Szintén vigyorogva szájat nyalva kb mond valamit, hogy hát lenne, vagy megbeszélhetjük

Stb. Rendszeresen!

Okádnom kell tőle komolyan! Feltűnően bámulja a nőket, "mmmm"-mögve utánuk fordul... De még a legjobb barátnőmnek is célzásokat tett amikor fiatal huszasok voltunk, pedig ovis kora óta ismeri...

Hagyd el! Egyáltalán nem vagytok együtt régóta, még nem sok időt pazaroltál el!

2021. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel, nem néz fel rád, mint nőre. Előbb-utóbb csak rosszabb lesz, elsüllyed kapcsolatotok, megcsal stb.
2021. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen pasas vagyok. Soha egy nő sem hagyott el emiatt. Ha jó pasi vagy, jó vagy az ágyban és amúgy kedves vagy a nőddel, akkor ezt megengedheted magadnak. A kérdező sem fogja elhagyni ezt a pasast, mert amúgy minden stimmel közöttük. Miért ne flörtölnék minden nővel, ha megtehetem?
2021. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászóló demonstrálta, hogy miért csinálják ezt egyes pasik! Mert megteheti, és nem hagyják el! Ha mi nők kicsit többre becsülnénk magukat, akkor a férfiak is kénytelenek lennének másképp hozzánk állni, ha szeretnének társat...
2021. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem csak tárat keresnek. Ők az elérhető legjobb pasit akarják. Ennek pedig ára van.
2021. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
tárat=társat:)
2021. ápr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Alapvetően az, hogy ő más nőkkel viccelődik félreérthetően meg flörtöl, egy tiszteletlen dolog rád nézve.

De jó, megtette, mert teszem azt ártatlan csevelynek tartja.

Erre te szólsz neki, hogy hát téged ez zavar, neked ez kínos és akkor ő letagadja, kigúnyol vagy elmismásolja a problémádat. Ez megint baromi tiszteletlen dolog.

Szóval kijelenthetjük nyugodtan, hogy a párod téged nem tisztel, és nincs tekintettel az érzéseidre sem.

Innentől kezdve nyilván rajtad áll, hogy akarsz- e ilyen emberrel lenni. Számomra elég egyértelmű a válasz.


Olyan nincs, hogy de "minden más tökéletes". Egy kapcsolat ALAPJA az, hogy tisztelem a másikat és tekintettel vagyok az érzéseire, ismerem a határait és asszertíven kommunikálok vele és nem hazudtolom meg, amikor valami miatt számon kér. Ez hol a jóégben tökéletes?

2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sunshinedoll ***** válasza:

Egy év után is még itt tartotok, az ilyen dolgot azonnal jelezni kell és nem figyelmen kívül hagyni, mert ha elnézed, akkor tovább fogja folytatni. Valahol olvastam egy ilyet, hogy "What you permit you promote" vagyis amit megengedsz/amit elnézel, azt támogatod. Tehát ha te egy sz-r viselkedést folyamatosan elmismásolsz, akkor azt úgy veszi, nincs vele problémád, veled ezt meg lehet csinálni, továbbra is csinálni fogja, nem fog hirtelen észhez térni magától.

Ezeket a határokat a kapcsolat LEGELEJÉN kell meghúzni, nem utólag panaszkodni, és ha hiába húzod meg folyamatosan a határokat és ő folyamatosan átlépi ezeket, akkor ott van a kezedben a válasz, hogy mennyire érdekli őt az, hogy te mit szeretnél és akkor dobni kell a búbánatba.

2021. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem értitek meg, hogy a nőknek alfahím kell és nem tisztelet. Nem érdekli őket, hogy pasijuk tiszteli-e őket vagy sem. Sokkal többet számít, hogy olyan pasi van-e melette akit irigyelnek tőle a barátnői vagy olyan akit égőnek tartanak.
2021. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!