Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton más nőkkel flörtöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton más nőkkel flörtöl a párom, mit tudnék kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés

Próbáltam vele megbeszélni de erre az a válasza hogy ez nem is flört ő csak kedves/viccelődik mert ilyen a természete. A legrosszabb az hogy ő nem érzi milyen megalázó ez nekem. Ha van itt valaki aki hasonló cipőben jár, szívesen beszélgetnék vele, elfogadnék pár tanácsot.

Lassan egy éves kapcsolat és kezd tényleg elég komoly lenni de ez az egy dolog nagyon zavar.

20/N



2021. ápr. 22. 19:58
1 2 3
 21/23 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
#20 Ha ennyire tudod, mi kell a nőknek, neked miért nem volt még sose nőd? :D
2021. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyanyám jut erről eszembe, tőle irigyelték a nagyapámat régen. Na, hát tiszta főnyeremény volt...Nőkre verte el a pénzt a család mellett, de hát, alfahím volt ugye...

Később lett egy súlyos betegsége, és csak lassan tértek vissza az emlékei. Kérdezte volt-e férje, mondtuk neki, hogy igen, eszébe jutott, és olyan keserves képet vágott, hogy szerintem örült volna, ha örökre elfelejti...

2021. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
53%
20: megint te? Húzz már innen, mégis mi értéket tudnál hozzáadni egy párkapcsolati kérdéshez?
2021. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!