Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adott egy 5 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy 5 éves kapcsolat (20-as éveik közepén járnak), de a férfi úgy beszél a barátnőjéről hogy ha még később is együtt lesznek akkor ez meg az lesz... Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy nem biztos a kapcsolat folytatásában, nem vele tervezi a jövőt csak együtt vannak egy (beleunt) kapcsolatban.

2021. ápr. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, nem veled tervez hosszú távon.
2021. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a barátnője, baráti körben van ez a kapcsolat.
2021. ápr. 15. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy jelent bármit is.

Végül is igaza van, soha senki nem tudhatja, mi lesz 5-10 év múlva.

2021. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimplan pesszimistanak tunoen realisztikus.
2021. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a barátnője érzéseiben nem biztos vagy nem akarja elkiabálni.
2021. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ezt most nem értem :D

A pasi beszél a jövőről a csajjal, de amúgy nem is tervezi vele?

Hát akkor talán hitegeti a lányt, de ha beleunt a kapcsolatba, akkor miért van vele?

Furaa...

2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy beszéltem 4 éves kapcsolatban, hogy "majd a férjemmel ezt csinálom", "majd a férjemmel ide megyek" stb. Nem azért, mert nem a párommal terveztem, vagy nem akartam volna, hogy ő legyen a férjem. Egyszerűen nem akartam elkiabálni a dolgokat, mert tényleg ki tudja mit hoz a jövő.

Aztán megkérte a kezem és valahogy tudat alatt is átállt az agyam és inkább úgy használom, hogy "majd ha Józsi a férjem lesz".

2021. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többször is pofára esett már nővel, és azóta óvatosan fogalmaz.
2021. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!