Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kérdezgeti ha már elmondtam, sőt az orvos is?

Figyelt kérdés

Gyerektervezés előtt elmondta az orvos hogy ha nem figyel a súlyával gondok lesznek. Én is mondtam már neki hogy figyeljen, meg azt hogy nem áll jól neki ez súly.


Tudja hogy ez az alakja nem igazán hoz tűzbe, kevés az intimitás de sokszor kérdezi hogy undorodom tőle?- mondom neki hogy nem de nem is vonz úgy mint régen.

Minek kérdezi ha nem tesz semmit ellene?- illetve ha úgy gondolja hogy undorodik a testétől a párja, hogy akarhat vele gyereket?


2021. ápr. 24. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te miért vagy vele, ha nem kívánod?
2021. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged meg nem hoz lázba, minek akarsz tőle gyereket? Gondolom te vagy a férfi. Ha már most sem gerjeszt be úgy, terhesség alatt és után sem fog, garantált, hogy egy pocsék kapcsolatba születne szegény baba.
2021. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbáltok edzeni együtt? Csak tipp!


Illetve miért nem ülök le és mondod el neki szépen, konkrétan, hogy figyelj ez és ez van, és tetszik vagy sem a jövünk érdekében tenni kell a dolgokért. Tudod, hogy nehéz nagyon, de te segítesz neki, csak mesélje el, miben van szüksége segítségre. Lelkileg (Pszichológus)? Testileg (együtt edzeni)?


Lehetséges, hogy nem lenne olyan rossz ötlet felkeresni egy étkezési tanácsadót(?)


Minden jobb igazából, mint a csodára várni, ami magától úgy néz ki nem fog megtörténni.

2021. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok


Lemaradt: Nincs anyagcsere vagy más gondja? Sajnos nem mindenki tudja csak úgy ledobálni a kilókat. Mennyi felesleg leadást ajánlott az orvos?

2021. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az orvos azt tanácsolta hogy kb 15kgt le kéne adnia, mivel fájnak az izületei és a forgója. Emellett a lábaival is kezd baj lenni.


Szervi bajt a vizsgálat nem mutatott.

2021. ápr. 24. 10:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam segíteni neki. Mozogni nem akar, mert amint van ideje nála az az első hogy pihen,fekszik.


Ő nála az alvás telefonozás a pihenés jelenti a szabadidős elfoglaltságot, míg más akkor mozog ha van szabadideje.


Még ideje is lenne rá, de azt hiszem akarata nincs..csak amit nem értek hogy a leendő gyerekvállalás se motiválja, pedig akarja, se a doki

2021. ápr. 24. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És te minek kérdezgeted itt ezt folyton? Fogd fel, hogy lusta, nincs akaratereje lefogyni. Ő problémája. Ha neked meg ez nem tetszik, akkor keress másik nőt. Itt nyígsz már jó ideje ezen, ettől majd megoldódik? Kérdezd őt.
2021. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk hiába mozogna ha egyébként sz.r kajákat enne, előbb az étkezési szokásokat kellene megváltoztatni.
2021. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te olvasd vissza miket írtál ide!

Konkrétan a párod teljesen le...ja hogy ki mit mond. Neki jó és kész.

Én vele nemhogy gyereket de még kapcsolatot se akarnék.

Igazán sok öröm nem lehet benne

2021. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hany eves?
2021. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!