Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom orvos és kezdem rosszul érezni magam mellette. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

én még tanulok fogorvosin, ő már végzett orvos.

Egyre gyakrabban van, hogy ideges a munkája miatt és rajtam vezeti le.

De mostmár úgy érzem én vagyok a hibás..

Pl felhívtam, hogy elmeséljem neki, hogy milyen rossz napom volt, direkt megkérdeztem, hogy ugye tud beszélni mert ha nem akkor nem zavarom. Azt mondta, mondjam. Erre azt mondja hogy ne zavarjam a hülyeségeimmel ő emberi életekért felel és miattam nem képes végezni a munkáját.


2019. ápr. 26. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Munka közben ne hívogasd. Ennyi. Majd este, hétvégén beszélgettek, viselkedj már felnőtt módjára.
2019. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Van, hogy semmi dolga nincs és ő szokott irogatni. Ezért is kérdeztem meg, hogy tud-e beszélni. Utána írtam is hogy ha nem ér rá akkor majd beszélünk este, erre ő hívott vissza
2019. ápr. 26. 13:25
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem történt semmi extra, csak annyi, hogy a párod egy idióta beképzelt majom. Emberi életeket ment, igen. ÉS? Bírom, hogy pár orvos ennyire nagyképű a semmire.
2019. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Ja, ha ő mondta, hogy hívhatod, az más. Akkor szimplán egy köcsög, vagy csak frusztrált volt, de akkor minimum kérjen bocsánatot.
2019. ápr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
#3 tudtad, hogy az orvosok tényleg életeket mentenek? Ne legyél paraszt, erre lehet is nyugodtan büszkének lenni. Csak nem nagyképűnek.
2019. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
#5-ös, igen tudtam, ahogyan sok más munkában is életet mentenek az emberek. És? Attól még nem kell nagyképűnek lennie, hisz semmi oka, semmivel sem több mint egy tűzoltó, rendőr, katona, mérnök, stb...
2019. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

"Erre azt mondja hogy ne zavarjam a hülyeségeimmel ő emberi életekért felel és miattam nem képes végezni a munkáját."


Csak bunkó volt mert nem akarta végighallgatni a "nyavalygásodat" és próbálta arra fogni, hogy nem ér rá.

Ez aztán az őszinteség.

2019. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
#6 ja, csak egy tűzoltónak nem kell 6 éves kemény egyetemi képzést elvégeznie :D Szerintem ilyen teljesítményre bárki büszke lehet, jogosan. De persze ettől még nem kell nagyképűnek és lekezelőnek lenni, az taszító.
2019. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

"#6 ja, csak egy tűzoltónak nem kell 6 éves kemény egyetemi képzést elvégeznie"


Itt most nem arról volt szó, hogy kinek mennyit kellett tanulnia, hanem, hogy életeket ment. De ha már idevesszük a tanulást is, nem fogok lemenni hídba 6 év tanulástól, ugyanis az orvosihoz semmi ész nem kell, csak seggelni kell tudni. Ha már itt tartunk, többre tartok egy mérnöki tudást (amihez ész is kell), de ez az én véleményem. Tanult 6 évet az orvosin, igen, és? Rengeteg más szakma van, ahol ugyanúgy tanulnak az emberek éveket keményen, ettől még nem kell nagyképűnek lenni. Továbbra sem értem, hogy egyes orvosoknak mire ilyen nagy a mellényük, amikor semmivel sem csinálnak különlegesebb dolgot, mint egy mérnök, ügyvéd, stb.

2019. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
#9 elég vicces, hogy te tartod nagyképűnek a kérdésben említett fickót, mikor pont a te írásodból csöpög a nagyképűség és a lenézés. Szerintem olyasmiről ne okoskodj, amit még nem csináltál, vagy amihez nem értesz, mert az ilyen embereknél nincs rosszabb fajta.
2019. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!