Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történheted? Mi a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történheted? Mi a baj? 21/L

Figyelt kérdés

Igazság az hogy 5 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy fiúval,játékon keresztül. 21 éves mint én,tudni kell azt hogy nem lakunk közel egymáshoz. Előszőr csak beszélgettünk,telefonon és írásban is.Előszőr csak barátságnak indult.De pár hét múlva elhívott randizni,ami után nagyon szimpatikusak lettünk egymásnak. Eltelt pár hét újra találkoztunk. És szerelmet valót a srác. Továbbra is beszélgettünk, és hát megkérdezte tőlem hogy mi lenne ha bemutatna a szüleinek,persze igent mondtam,én is bemutattam az én szüleimnek. Rákövetkező hétvégét is náluk töltöttem,meg is kérdezte hogy szeretnék e vele járni,amire igent mondtam. Minden jól alakult. Eltelt egy 2-3 hét és felhívott,mondta nekem hogy sajnos 2-3 hónapig el lesz foglalva,rengeteg lesz a munkája. Vállalkozóként dolgozik,építkezéseken vezető. Végül szünet mellet döntöttünk. Mondtam neki hogy én türelmes leszek hosszá. De ugyan úgy beszélgettünk,hívtuk egymást. Letisztáztuk ha letelik neki ez az időszaka akkor folytatjuk. Pár héttel ezelőtt írta is nekem hogy szeretne velem lenni. Elmúlt 2 hétben keveset beszéltünk, múlthéten írta nekem hogy nagyon rossz hete,közbe jöttek neki dolgok. Nem tudom mi lehet baj,mert 1 hete nem is ír rám. Én írtam,és hívtam párszor de meg se nézte amiket írtam,vissza se hívott. Számomra furcsa ez az egész.

Köszönöm szépen a megtisztelő figyelmet és a választ!


2021. ápr. 24. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom volt-e szex, gondolom igen de mindegy is szerintem ez ennyi volt.


Ha valaki érdekel még ha elfoglalt is vagyok, 2 sort tudok neki írni.

2021. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a mai világban, mikor kb zuhanyzás közben is lehet már telefonozni, ez nem mentség. Sok a munkája oké, munka közben nem is kell írnia, de nekem azt ne mondja, hogy mikor hazaér és pl. eszik, vagy akár csak elmegy wc-re, nincs 2 perce írni annyit, hogy "jól vagyok, hiányzol".

Ez rettentően kifogás szagú, mi is az évek során mikor még különéltünk megéltünk olyat, hogy munkában 200%ot kellett nyújtani, mellette felsőoktatás, tanulás, de mégis volt minden nap legalább pár mondatra időnk, hogy tudassuk a másikkal, hogy gondolunk rá.


Szerintem így, hogy 1 hete még csak meg se nézi az üzeneteidet, engedd el. Ha elolvasná és nagyritkán írna, akkor még adnék esélyt, de könyörgöm, egy üzenet elolvasása kb. 5 másodperc, reagálni rá meg 10. Ennyi ideje annak is van, aki 3 helyen dolgozik család mellett.


Sajnálom, de én is úgy gondolom, hogy megkapta amit akart és valami miatt nem veled képzeli tovább és ahelyett, hogy elmondaná mi a gond, kb elmenekül. A család bemutatás fura, mert úgy tűnik komolyan gondolta veled egykor, de valami változott egyértelműen azóta.


Én a helyedben írnék neki még egy utolsó üzenetet, valami ilyesmit:

"Nem szeretnék úgy tűnni, mint aki ultimátumot ad, de úgy gondolom az őszinteséget mindenki megérdemli. Kérlek ha lesz időd, írd meg szeretnéd-e folytatni velem, vagy sem, mert ennek így nincs semmi értelme."


Hajrá. 22N

2021. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!