Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok, volt egy majdnem 5 eva kapcsolatom aminek fél éve vége lett, azóta nem bírok senkire nézni, néha még mindig eszembe jut az exem. A libidóm kb megszűnt létezni. Már attól tartok, hogy leszbikus lettem, bár nővel nem tudnám magamat elképzelni, csak zavar, hogy hiába próbálkoznak a férfiak egyszerűen nem megy. Inkább vagyok egyedül. Volt már valaki ilyen helyzetben? Szó szerint rettegek, hogy mi van velem, de egyáltalán nem tudok magam mellett elképzelni senkit. Köszönöm szépen a válaszokat előre!!!!

2019. ápr. 21. 18:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 5 ÉVES, bocsánat.
2019. ápr. 21. 18:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak idő kell neked majd jön valaki akibe szerelmes leszel. Még nagyon fiatal vagy.
2019. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

15 éves korod óta együtt voltál valakivel.

Ez kb normális. El sem tudod képzelni a tini/felnőtt életet egyedül.

Hagyd az ismerkedést, csináld ami neked jó, a férfiak meg majd jönnek idővel. Nincs miért aggódni (Utólag, tapasztalatból mondom)

2019. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2019. ápr. 21. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, el fog múlni! Fél év még nem olyan sok idő.
2019. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

15 évesen már szexelsz, aztán azon csodálkozol, hogy 20 éves korodra kiégsz??

Nekem meg az agyam ég ki az ilyen gyerekprostiktól. Nagyon beteg ez a világ. :/

2019. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló cipőben járok kérdező, csak pasiban. 4 év kapcsolat után azon kaptam magam hogy minden nő mellett csak 3-4 hétig maradok meg és menekulnom kell, ez megy mar 3 éve, totál kiégés. Majd jön egyszer valaki aki esetleg fényt gyújt az alagútban, vagy nem. De egy biztos, a rágörcsölés semmit nem old meg.
2019. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előttihez inkább nem fűznek semmit, ugyanis semmi segítő szándékút nem találtam benne. Az, hogy 15 éves voltam amikor osszejottunk, nem jelenti azt, hogy rögtön le is feküdtünk egymással. :)


Utolsó! Köszönöm szépen a választ, sajnálom, hogy átérzed te is.

2019. ápr. 21. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!