Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a nővel?

Figyelt kérdés

Másfél éven keresztül voltam a szeretője, a férje egy alkoholista, nem szereti. A másfél év alatt mindig nagyon kedves volt hozzám, és ezt tőlem is teljes mértékben megkapta, illetve minden jót. Nagyon szeret is állítása szerint, és én is így gondolom. Viszont azt mondta korábban, hogy van egy pánikbetegsége is (amit én sosem tapasztaltam), ami most nagyon előjött, halálfélelme is volt, illetve félt mindenkit. Ezért azt mondta, helyre akarja hozni a házasságát, stb. Gondoltam magamban, hisz nincs is mit helyrehozni rajta, nem is szereti a férjét. Nos, rá pár napra be is igazolódott a gyanúm, már keresett, és visszaszívott mindent, ugyanúgy szeretné folytatni velem, ahogyan eddig is együtt voltunk, csak a pánikbetegség hozta belőle elő ezeket, ugyanúgy szeret engem. Ezután rá pár napra írtam neki, és letiltott (soha nem csinált ilyet még!), gondoltam ezt is csak a betegség hozza elő belőle, de már 5-6 napja le vagyok tiltva. Nem tudom számíthat e valamit, de pont a napokban töltötte be 50. szülinapját, így fel sem köszöntöttem, mert minek.


Hozzáteszem, szerelmes nem vagyok belé, de nagyon kedvelem, és nőként tudok rá nézni, nagyon vonzó. Mindig csak dícsért engem, mennyire kedves, figyelmes férfi vagyok, sok korabelit kenterbe verek, és egyébként is a fiatalabb férfiakat kedveli. Bármikor számíthatott rám, akármilyen problémája is volt.


28F, 50N


2019. jan. 20. 11:55
 1/8 CaroLimona ***** válasza:
73%

Próbáld meg felhívni egy ismeretlen telefonszámról és kérdezd meg mi történt.Talán elgondolkodott azon,hogy ő már 50,te meg még fiatal vagy előtted az élet.

Ezt csak úgy leírom,hogy

én is voltam ok nélkül tiltva.Kb.egy éve véletlen talàlkoztam az exszel,jól elbeszélgettünk és mondta pár dolgot elhozna mèg ha megkapná.Érdekes módon tiltott másnapra.Csodálkoztam,de nem érdekelt különösebben.Most újra talàlkoztunk,kiderült a mostani barátnő tiltott le akkor,mert féltékeny volt,hogy találkoztunk.

2019. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vajon mi? Csak hasznát téged. Melletted egy bombanő lehet, és elmenekülhet a boldogtalan életéből kicsit. De neki az az élete, neked meg nincs helyed benne.
2019. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, ennek sok értelme volt, amit összehordtál. :))
2019. jan. 20. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Jaja. Talán egyszer felfogod majd te is.
2019. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még ha így is lett volna! Akkor tulajdonképpen én is csak használtam őt, mert párkapcsolatot sosem akartam.
2019. jan. 20. 13:28
 6/8 anonim ***** válasza:

"én is csak használtam őt, mert párkapcsolatot sosem akartam"


ez így igaz. de nem ez volt a kérdésed. a csaj dobott. ez van. keress más anyapótlékot.

2019. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: Mégis az van, hogy te sírsz utána. Ő megkapta amit akart, neked meg hiányérzeted van.
2019. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem sírok utána. Mint írtam, szerelmes sem voltam. Olvasd el mégegyszer amit írtam. Ez csak kíváncsiság, mi vezethetett ide...
2019. jan. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!