Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zarjam le vele? Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Hogyan zarjam le vele? Akik mar atestek hasonlo helyzeten, valami jo tanacs..?

Figyelt kérdés

Adott egy ferfi, akivel mar harom eve vagyunk egyutt, a kapcsolat minosege mindig mas, van mikor se veled, se nelkuled, de harom eve mar..

A lenyeg az, hogy a harom ev alatt rengeteget hazudott nekem, valoszinuleg megcsalt egy parszor..(amit persze o tagad)

Folyton bant, erzelmileg nagyon sok fajdalmat okoz..

Megsem tudom ot elengedni, magam sem ertem, hogy miert..

(Lehetseges, hogy az is hozza tesz ehhez, hogy nekem o volt az elso minden teren az eletemben)

Ugy erzem megrekedtem..

Valaki aki volt mar hasonlo szituacioban, hogyan elte ezt meg, hogyan sikerult elengedni egy ilyen mergezo embert?



2021. ápr. 25. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Magadat kell megerősítened, azért nem dobod a fenébe, mert nincs önbizalmad, nem hiszed hogy találsz olyat, aki jobb ennél.

Velem is ez volt, de hálistennek kidobtam, és ez életem legjobb döntése volt!

2021. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ja és nekem is első volt, felszedett minden kamu ígérettel mikor rossz passzban voltam, azután elhanyagolt és ki is használt.

Kérlek hallgass rám, most fiatalon kell dobbantani ha ilyen van!

2021. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogyan zarjam le vele?"

hátulról keményen !

2021. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne ostorozd magad, nekem 6 évembe telt egy ilyenből kilépni. A végén teljesen kivoltam, rájöttem hogy egyszerűen nincs más megoldás mint elhagyni (együtt is éltünk). Saját magam kellett hogy fontos legyen, mert mellette szinte teljesen megsemmisültem.

Ne hagyd hogy az emléknek megszépüljenek, gondolj vissza arra amikor bántott, Szomorú voltál miatta stb. Keményítsd meg a szíved iránta különben tönkre tesz!

2021. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Hogyan zárjam le?

Ha magad is érzed, hogy folyamatosan hazudik, nem érzed jól magad a kapcsolatban, akkor szakíts!


Szerintem pontosan tudod, miért nem akarod elhagyni, gondolkozz rajta csendben néhány órát, ha kevés akkor napokat, beszéld meg egyik barátnőddel. Félsz az egyedülléttől? Nincs hova menned? Kellemetlenséggel jár? Félsz, hogy kárt tesz benned? Leépítette az önbizalmad és elhitette ő a legjobb opció számodra, nem érdemelsz jobbat?


Próbálj meg arra fókuszálni, hogy neked ez rossz, minél tovább benne maradsz, annál kevesebb időd lesz normális társat találni. Te vagy az egyetlen, aki képes változtatni!

2021. ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne maradj lábtörlő!
2021. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mit tegyek..?

nehez ebbol kilepnem..nagyon

2021. máj. 25. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!