Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú, 12 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, 12 éves kapcsolatban egyre többet fantáziálok arról, hogy más férfival, esetleg férfiakkal is legyek, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
15 voltam mikor összejöttünk, ő 18, nekem ő az első és eddig egyetlen párom, nem voltam még mással rajta kívül. Az utóbbi bő 1 évben egyre többször gondolok arra, hogy milyen lehet mással a szex, gondolatban már többször szexeltem mással. Ő hallani sem akar arról, hogy bevonjunk esetleg egy plusz pasit vagy elmenjek mással szexelni. A háta mögött, titokban nem tudnám megcsalni, annál sokkal jobban szeretem. Nem rossz, nincs ellaposodva köztünk a szex, egyszerűen csak furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással. Privátban való felajánlkozásokra nem fogok reagálni, kár a gőzért. Azok válasza érdekelne elsősorban akár női, akár férfi oldalról, akik voltak ilyen helyzetben.
2021. ápr. 25. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első kapcsolatok hátulütője. Nincs tapasztalatod, így fogalmad sincs neked az-e a valóban megfelelő.


De amúgy is azt érzem, hogy neked már unalmas a párod és a rajongás sem tart mellette.

2021. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az amikor 1 nő az első férfi után ne akarjon többet.
2021. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj nálad, hogy ahogy telik az idő egyre inkább furdalni fog a kíváncsiság egészen addig, amíg az élet feléd sodor majd egy olyan férfit akinek nem tudsz majd ellen állni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon valóban szereted-e, vagy csak a 12 év és a megszokás miatt vagy vele? Szerintem meguntad, emberileg nyilván szereted, de hiányzik az életedből az izgalom, a szenvedély - igazából minden, amit a tizen és huszas éveidben meg kellett volna tapasztalnod.
2021. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem untam meg, nem a megszokás tart mellette, kifejezetten változatos a szexuális életünk. Azt biztosan tudom, hogy vele szeretnék maradni, senki mással nem tudom elképzelni az életem. Ez csak egy könnyed kaland lenne, nem szerelmet keresnék.
2021. ápr. 25. 12:30
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen mi is erről beszélünk. Ezt hívják annak, hogy megkopott a varázs.
2021. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4/5


Mire vagy kíváncsi? Egy "vastagabb" férfira? Egy magasabbra? Egy ügyesebbre? Valami mégiscsak hiányzik neked, na, mikor erre a kérdésre tudsz válaszolni, akkor érdemes ezt a problémát újragondolni. Mert azt biztos nem hiszem el, hogy egy 27 éves nő az első szembejövő ipse karjába ugorjon. Légy magaddal őszinte, mire van szükséged, amit otthon nem kapsz meg?

47F

2021. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hosszú volt az első kapcsolatom, én nem vágytam más férfira, szerettem a párom. Mégis vége lett, elhagyott, lényegében azért mert "már elmúlt a szerelem".

Neki hiányzott a szenvedély a kapcsolatból meg a többi. Egyébként más problémánk nem volt.


Sokszor elgondolkodom rajta, hogy van-e értelme ezért szakítani, előbb-utóbb ez mindenkinél bekövetkezik.


Szerintem te is ugyanezt érezheted, mint mondták előttem, elmúlt a varázs. Innentől jobb nem lesz, csak ha megtanulod értékelni ezt a hosszú kapcsolatot, ne kockáztass ilyenekkel soha.

2021. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet megtenni a tippeket, mikor lesz a kaland.

A kíváncsiság alapvető emberi tulajdonság. Hogy ezzel te hogy fogsz tudni együttélni, ezt mi nem tudjuk helyetted megválaszolni.

2021. ápr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hasonlóképpen vagyok mint te, csak férfiként.


Szinte mindent lehet jól, nemesen, építően csinálni, és gyakorlatilag bármit lehet otrombán, rombolóan.


Ha valaki nem szereti a csülkös pacalpörköltöt, akkor annak nagyon nehéz az ízeiről, aromáiról stb. beszélni :)


A nyitás vágya, amiről beszélsz, az az én világomban inkább közelebb hozza a párt egymáshoz, és elmélyíti a kapcsolatukat.


Egyrészt segít az ön megismerésben, mind a nő, mind a férfi részéről, és a nyitással közös élmények és közös titkok is életre kelnek.

2021. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már szakítottatok kérdező...
2023. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!