Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolati 1-2eves fordulokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolati 1-2eves fordulokat unneplitek?

Figyelt kérdés
Mi sajnos nem....mert neki jelentektelen meg aznap se talalkozunk egy sutire vagy valami. Ez eleg rosszul esik nekem :(
2017. júl. 23. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ünnepeltük, szerencsére mindekttőnknek fontos. Ha neked fontos, beszéld meg vele, hogy kicsit emberelje meg magát.
2017. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi se ünneplünk, párom nem kedveli az évfordulókat. Első évben még kiborultam rajta, aztán megbeszéltük, hogy neki ezek miért nem fontosak. Idén sem ünnepeltünk, de más téren meg odafigyel rám. Javaslom nektek is a beszélgetést. :)
2017. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk. De nem jelent sokat, hogy pont akkor amiatt... valami okot mindig találunk közös programra, és évfordulókkor ez szokott jönni oknak, de úgysem ez a lényeg, hanem hogy együtt vagyunk :)
2017. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én olyan fajta vagyok, aki ragaszkodik hozzá, és ezt a párom is megérti, pedig ő még a saját szülinapját se ünnepelné, ha rajta múlna. :D

Véleményem szerint azzal nincs semmi baj, hogy ő ezt nem tartja fontosnak, viszont azt igenis figyelembe kéne vennie, hogy neked ez fontos. Ha pont aznap macerás megoldani a találkozást, akkor akár egy hét múlva is lehet egyet sütizni és kicsit ünnepelni, vagy akár rendelni egy pizzát és valami alkoholosat, és koccintani. Gondolom neked is mindegy hogy hogy, maga az ünneplés a lényeg.

Tudod ez olyan, hogy a férjemet marhára nem érdeklik a virágok, ha nem lenne itthon egy se, ő azzal is ellenne. De ennek ellenére ugyanúgy megöntözi őket, ha nem érek rá. Gondolom neki nem túl megerőltető boldog évfordulót kívánni, viszont neked sokat jelentene. Ezt érdemes lenne átbeszélni :) Esetleg ajánld fel neki, hogy utólagosan, amikor amúgy is találkoznátok, de azért ünnepeljétek meg.

2017. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A Drágám süt nekem finom gyümölcstortát, én még nem találtam ki, hogy mit fogok.:DD


21/L

2017. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ünnepeltük. Jó, persze, kiültünk a tengerpartra egy sörrel, de olyan húdenagy felhajtás nem volt :)
2017. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!