Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válaszoljak? Akarhat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak? Akarhat még valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Múlt héten “dolgoztam” hostessként egy kisebb bulin. Igazából a koktélkészítésen kívül sok feladat nem volt, szóval tökre jóba lettem a többi hostessel, de főleg a szervezőkkel. Jóval idősebbek nálam, én nyáron töltöm a 20-at, ők meg már 30 felettiek voltak többségében. A fő szervezővel nagyon egy hullámhosszra kerültünk, 5-ig tartott volna a munkaidő, én meg délután fél 1-kor indultam haza, mert elhúzódott a buli, maradt a keménymag, utána pedig ezzel a főszervezővel beszéltem. Az is szimpatikus volt benne, hogy elmondta nekem ő ellenem szavazott a korom miatt, és a többiek szavaztak be. Úgyhogy így tökre imponált, hogy szimpatikusnak tart a korom ellenére, és nem a külsőm miatt beszélget velem. Lelkiztünk a végén, és elbúcsúzásnál le akart smárolni de csak puszi lett belőle. Bejelölt face-n, megbeszéltük, hogy majd következőleg is hív engem. Esküszöm, hogy nem ilyen szar trükk volt, de otthagytam a cipőmet nála (váltócipő), ezért írtam neki másnap. Odaadta egy haverjának aki poénkodott hogy eladja:D Mondtam neki, hogy úgy feltörte a lábam, hogy el is adhatja, szóval nem dobtam be, hogy fussunk össze, nem egy értékes cipő, annyira nem is érdekel. Viszont ma rámírt ez a főszervező, hogy ennél a haverjánál van a cipőm (aki mondta, hogy eladja), vagy hogy sikerült-e megoldani azóta? Erre nem tudom mit kéne válaszolni, csak promózzam be magam, hogy majd a kövi bulin odaadja? De nem tudom, hogy akarnak-e még hívni, nagy stalker vagyok és a főszervezőnek, akivel lelkiztem van barátnője, ezért láttam is hezitálást rajta, mikor viber helyett a face-t javasoltam. Szóval a válaszba nem tudom, hogy felhozzam-e a következő tali/buli esélyét.

Köszi a segítséget előre is! Remélem érthetően fogalmaztam😂



2021. ápr. 25. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Akkor a felszedni kívánt srác foglalt?

Szeretnél tőle valamit? Vagy szívesen mennél még oda dolgozni?

2021. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a smacit még bevasalná rajtad, meg talán egyszer meg is prütykölne.
2021. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasi végig dugja az összes hostess csajt. Most téged fog. Aztán amikor szóvá teszed, hogy miért dugja az utánad érkező, új csajt is, akkor kirúg.

Te meg majd kiírod ide a "Szemét volt főnököm megbaxot és most kirúgott, mit csináljak?" kérdést.

2021. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha foglalt, akkor a helyedben hanyagolnám. Meg tegyük fel, ha összejönnétek, melletted is más csajokkal kavarna, úgy mint most az aktuális barátnőjénél.
2021. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy kialakulhatna e valami, tényleg közöttünk majdnem 20 év van. De én full jól éreztem magam, szóval csak a meló miatt is szívesen mennék újra. Csak ha nem akar esetleg többet hívni, akkor nem kínos, hogy én beajánlgatom magam? 😆
2021. ápr. 25. 17:26
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Szexet ugyis akar az fix. Mint minden pasi
2021. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, hogy kialakulhatna e valami, tényleg közöttünk majdnem 20 év van. De én full jól éreztem magam, szóval csak a meló miatt is szívesen mennék újra. Csak ha nem akar esetleg többet hívni, akkor nem kínos, hogy én beajánlgatom magam? 😆"


De ugye nem fogsz jelenetet rendezni, ha egy nagyobb mellű lányt visz haza legközelebb?

2021. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez a pasas kizárólag szexet akar tőled. A hízelgéseit el ne hidd. Csak a bugyit akarta ledumálni rólad.
2021. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár menet a célja, többet ne remélj.
2021. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolnék erre az egyértemlűnek tűnő “csak szexet akar” válaszra, mert mikor beszélgettünk, elmondtam neki, hogy csak egy fiúval voltam, és hogy nem is hiányzik a szex, mert az a tapasztalat se volt kiemelkedően jó. Szóval tudja, hogy én nem megyek bele 3 tali után😄 A mostani barátnőjével le tudna feküdni, ha olyan kedve van, meg vannak lányok akik könnyebben adják magukat. De ha alkalmi a célja, nem hinném, hogy nálam próbálkozna.
2021. ápr. 28. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!